Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trek 7200, scott aspect50... değerlendirmelerinizi rica edebilirmiym

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Fatih GEZER tarafından paylaşıldı.

1. Fatih GEZER

Fatih GEZER Aktif Üye

Seviye:
    :) bisiklet seçimim konusunda hala tereddütlerim var bir yandan aspect50 yi düşünüyorum p5 den daha dayanıklı olacağını düşünüyorum ama ben genelde şehirde kullanacağım için p5 şehire daha mı uygundur acaba düşünüyorum ağırlıklarının birbirine çok yakın olması beni pek bi fark oluşturur mu diye düşündürüyor diğer bir baktığım bir bisiklet ise trek 7200 bunu da değerlendirirseniz...

ben bisikleti %70 şehir %30 arai kullanacağım ama genelde şehirde daha doğrusu asfalt yolda uzun sürüşler yapmayı plan lıyorum yani dayanıklılığın yanısıra performans ve hız çok önemli...

bisikletleri komponentleri ile kadrosu ile her yönüyle bana eleştirisini yapabilirseniz beni olduk ça bahtiyâr edersiniz .

:D

teşekkürler...

2. Fatih GEZER

Fatih GEZER Aktif Üye

Seviye:
    yardımcı olacak kimse yokmu acaba...

3. murat beyaz

murat beyaz Kıdemli Üye

Seviye:
    bildiklerimi aktarayım en azından. bi kere uzun yol yapacağım diyorsanız aynakolu büyük dişlisi 48 olan modellere bakın mutlaka. çünkü uzun mesafede hızınızı alınca çok farkediyor. çok agır araziye girmeyecekseniz bence kalın dişli lastiklere sahip bir dağ bisikletine ihtiyacınız yok. bende yol bisikleti var mesela, arkadaşta dağ bisikleti var uzun yollarda ve hızlanınca dağ bisikletleri zayıf kalıyor haliyle. ama herkesin dağ bisikletine sahip olduğu bir ekiple yolculuk yapacaksanız, o zaman bir avantajınız olmaz gruptan ayrılmayacağınız için. en iyisi yol grup setine sahip, mesela 105 donanıma sahip hybrid bir bisiklet en iyisi olur. mesela ideali nedir derseniz trek fx 7.7 var ama tabi 2000 euro. bu tarz ama daha ucuz bisikletlere bakın bence.

4. Erman ALKAYA

Erman ALKAYA Kıdemli Üye

Seviye:
    Fiyat ve donanım açısından ve genelde de şehir içi kullanacak olarak düşünülürse P5 almanızı önerebilirim. Rahat bir bisiklet.