Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trek 7.3 fx fiyatı hakkında.

Konu, 'Trek' kısmında alperen bağcı tarafından paylaşıldı.

1. alperen bağcı

alperen bağcı Üye

Seviye:
    arkadaslar trek 7.3 fx almaya karar vermis ortaköy'deki trek magazası ile taksitte anlasmıs ve 15 nisan'ı bekliyordum siyah rengin gelmesi için.1200 lira anlasmıstık ama bugün trek'in kendi sitesine baktım 640 dolar yazıyor 1 hafta önce 590 euroydu.yani 1200 den 950 ye filan mı düstü fiyat?ne diyorsunuz?

2. alperen bağcı

alperen bağcı Üye

Seviye:
    trek'in kendi sitesinde 640 dolar trek-türkiye sitesinde 590 euro.avrupada o fiyat burda bu fiyat mıdır.yoksa bekliyeyim düser mi fiyatı?

3. BülentBayraktar

BülentBayraktar Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Fx 7.3 ün Türkiye satış fiyatı 590 euro dur,fiyat düşmez.

alperen bağcı bunu beğendi.
  4. alperen bağcı

alperen bağcı Üye

Seviye:
    saol ya.bi vakit sevinmiştim ama ucuzladı 250 lira diye:(

5. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    dostum benim arkadaş 1.100 e aldı. yerini de sölerim istiosan pm'den

6. Ali Kader Erol

Ali Kader Erol Aktif Üye

Seviye:
    ...trek bisikleti ortaköy bayiden almakla senin" yerini söylerim" dediğin yerden almak arasında ciddi farklar var... yaptığın işgüzarlık... "yerini" söyleyeceğin yerlerde adama uygun olmayan kadro boyunda bisiklet satmaktan tut, bir sorun yaşadığında yüzüne bile bakmayan satıcılarla uğraşmak yapacağın alışverişin tatsız bonuslarıdır.... ille de trek bisikletin ortaköy ana bayiden alınması gerekmiyor ancak türkiye ana bayisinden yetkili local bayileri öğrenilip oralardan da alışveriş yapılması mümkündür... hiç adetim olmamasına rağmen ve sanki tarafmışım gibi algılanma pahasına yazıyorum; insanların yanlış yönlendirilmesini engellemek gerekiyor... senin "yerini söylerim" dediğin yer trek fx 7.1 e çamurluk diye giden bir çocuğa mtb çamurluklarını takmış, garibim müşteri de hiç sesini çıkartmadan uzunca süre bu çamurluklarla dolaşmıştı... mtb çamurluklu bir fx serisi bir bisikleti sen gözünün önüne getir artık.... uzun laf oldu ancak sen de bu mailden bisiklet satın alırken nereden alınmalı hakkında bir fikir edinirsin.... hatırlıyorsan seninle fx serisi için bontrager çamurluk konusunda yazışmıştık... bir abin olarak seni kırmadan derdimi anlatabildiğimi ümit ederim....

7. Ayhan YILDIZ

Ayhan YILDIZ Üye

Seviye:
    Trel FX 7.0 aramakatayım bende ama 3 yere gezmeme rağmen hiç bir yerde bulamadım? Tavsiye edebileceginiz bir yer varmı ? Tesekkurler....

8. keremagrali

keremagrali Yeni Üye

arkadaşlar bu firmayla bende göörüştüm...690 euro bu ara herkesten bir ses çıkıyor birisi kampanya olacak diyor bir bisiklet alana ikincisi yüzde 50 indirimli die...bir arkadaşım da 590 euro diyor ? iki gün önce bir arkadaşım 1350 tl ye aldı fx 7.3 ü...bende alıcam..lütfen net konuşalım alperencim fiyatı ne zaman almıştın?

9. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    /.3 ün fiyatı 690 € nakit alırsanız bir miktar indirim yaparlar. Dün Ortaköydeki Trek mağazasındaydım. Kampanya duyumumu İzzet Beye de sordum, böyle bir çalışmalarının olmadığını söyledi. Benim düşüncem bir kaç ay sonra satışına başlanacak 2012 modellerde ciddi fiyat artışı olacağı yönünde.