trek 6500 slr

Scudo

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Hayırlı olsun. Güzel bisiklet. Yalnız resimde bir kayma olmuş sanırım.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bu bisikleti bir yerden hatırlıyorum ama :D güle güle kullan güzel olmuş alivio kollar lar siyah değilmiydi yaahu :D :D :D

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
güzel bisiklet hayırlı olsun. maşa çok yakışmış.

Levent Temiz

Daimi Üye
Tepki
96
serdar ilk turunda 92 km denedikten sonra koymuşsun fotoları galiba , nemelazım :cool: denenmemiş bi bisiklettir sağlamdır... en son yokuşta ayrılmıştık, en kısa sürede turlamak üzere

Serdar Ağaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Trek
Oooo Levent Abİ Eyvallah.saolasin Evet İyİ Bİlİyorsun.

ApQ

Aktif Üye
Tepki
41
bisikletiniz çok şık gözüküyor hayırlı olsun...
bu arada üzerindeki maxxis detonator lastikleri nerden buldunuz? lastiklerin performansından memnunmusunuz?

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
sayaga hayırlı olsun.güle güle kullan:)
bi önerimolacak.
(link)
resimde işaretlediğim pabuç pullarının yerlerini değiştirirsen üstte gösterdiğim mesafe azalır ve çirkin görüntü ortadan kalkar;)
ayrıca ön kısmı disk uyumlu yapabilirsin.maşanı değiştirmen lasım.disk uyumlu sabit maşalar izmirde seda bisiklette satılıyor.bi bak derim.böyece fren sistemin tamamen disk sistem olur;)

Serdar Ağaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Trek
@ApQ

lastiklerden memnun sayılırım gerçi çok fazla deneme şansım olmadı ama iyi olacağından eminim.lastikleri bike and outdoor dan aldım orda mert var çok yardımcı olur sana.

Serdar Ağaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Trek
@elman_temel

temel bu aklıma hiç gelmemişti gözümden kaçmış teşekkür ederim hemen bakıcam.maşa içinde saol.

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Yanlış anlaşılma olmasın diye söyleyeyimde, "resimlerde kayma olmuş sanırım" demiştim çünkü ilk açtığımda resimler birbirine girmişti o yüzden ama şimdi sorun yok.

Tepki
36
serdar merhaba abisi. seni forumda daha önce hiç görmedim. bu yüzden hoşgeldin diyorum. bisikletinde hayırlı olsun diyorum. nede olsa trek.. kazasız sürüşler ben karşıyakadan ahmet abin..

Serdar Ağaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Trek
@Ahmet Yazıcıoğlu

Teşekkür ederim ahmet abi saolasın.ya benim tanıdığım bi ahmet abi var karşıyakada oda eski gruptandı ama epeydir görüşemiyoruz ondada trek vardı valla o sandım