Trek 6300 SEDONA 761 Whistle MIWOK 1160 D

halil bahcetepe

Aktif Üye
Tepki
21
Arkadaşlar İLK ÖNCE BAHSETMEK İSTEDİGİM FİKTRİM SU

TREK 6300 V FREN SİSTEMİ TAKILIRMI VE BAGAJ TAKILIRMI..

SEDONA 761 V FREN TAKILIRMI BAGAJ TAKILIRMI

1160 D V FREN VE BAGAJ TAKILIRMI

son olarakta bu bisikletler arasında ki fiyatları yazayım

6300 trek 1500 tl bıraktı

sedona 761 1600 tl bıraktı

1160 d 1.500 bıraktı..

şimdi ise secim olarak en iyi olan trek geliyor deore ve ömürboyu garantisi olan tek bisiklet.. kadro bakımından ve fiyatta normal ama hidrolik fren sistemi var ben turda kullancagım icin deore sistemli hidrolik fren istemiyorum.. v frenli olcak buna dönüşüm olurmu trekte ve diyer bisiklette..

bide 711v alıpta deore xt dönüşüm yaparsam kaç para oynar nasıl bir fikir olur bunların yanında..

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
whiste almayında ne alırsanız alın derim...

halil bahcetepe

Aktif Üye
Tepki
21
@Onur ALKAÇIR

v frenli sistemlerde hidrolik fren dönüşüm yerleri mevcut ama

hidrolik frenli bisikletlerde ise v fren dönüşüm yerleri yok bu nasıl iş:)

711 v sedona şuanda fiyat olarak iyi bir bisiklet xt deore dönüşümü yapıldıgında güzel olacagını vede düz lastik takılırsa daha bir hoş gidicegini şimdiden daha mantıklı buluyorum ama trek 6300 şuan için kafamdan cıkartmadan ginedede hidrolik frene gerek duymadıgım icin tur amaçlı kullanıcagım icin 711 v gine güzel bir bisiklettir.

gel gelim trek 6300 icin yorumlarıma v fren sistemi takılmıyormuş ama yesil bisikletteki eleman dedi hidrolik frene millet kasıtlı alıp hortumu kesmedigi müddetce bir problem yaratmaz keserlerse o bölgede hidrolik fren sistemini tamir edecek bir bisikletci arıyacaksın yol kenarındaki bisikletci bakmaz. dedi
bir sorun cıkarttıgını görmedim hidrolik freni ama v fren en adi bir papuçla frenin tutuyor ondan v freni tur daha mantıklı buluyor. ama hidrolik frenide dünyada onaylanmış kullanıcıları var rahatsızlıgı yok ama kullanıcıya göre degişir.

711 v bu sene üretimi bittiginden gelicek seneye bakıcam artık asker iznimde.
tekrar dönüşte deore geçiş yapıcam xt serisi bide bagaj fotoraf makınası falan bakıcam 1800 tl gözden şimdiden cıkarttım:)

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
761'de kadroda V fren pivotları var, yani V fren takabiliyorsunuz fakat üzerinde gelen maşada bu yok. Maşayı alırken değiştirmeniz gerekiyor.

2. olarak, kadroda bagaj takma delikleri olmadığı için klasik bagajlardan takamazsınız. Sele borusuna takılanlardan almanız gerek

Ek olarak, turda kullanmak için neden tur bisikleti bakmıyorsunuz ki?

halil bahcetepe

Aktif Üye
Tepki
21
serkan abi ile gürkan abi önerisi:)mtb sonuçta dünya turunda bile kullanılmış bisiklettir mtb
bu yüzden bukadar cok üstünde duruyorum:)

bide zigana dağ ve karadeniz turunda mtb faydası olacaktır.. hep şehir ici yolunda kullanmıcam 711v bagaj destegi var orjinal bagaj sorunsuz 711 uqrade yapıcam 2012 2013 version kadrosunda belki 27 vites e geçer diye ümit ediyorum 700 tl alırsam 650 tl canon balık gözlü makına alcam hd kücük yada 35x zoomlu gine balık göz destekli hd 900 tl bir makına alcagım mtb türkiye turlarına cıkan abilerim var. ama önermeyen de arkadaşlarım var:) bende 5 senedir mtb kullanıyordum düz maşalı bianki geçen sele jantları söküp kadro eski vites attırıcıysa cöpe attım cok cürümüştü. artık 2012 ilk iznimde gerekli teşisatı alıcagım sonra teskereylen şubat 2013 teskere alıyorum mart mayıs güzel bir karadeniz turu arkasından ege likya yolu bir yapıcam tabi ablamın 350 body canon makınası var ben kendime özel alıcagım:) kırılır diye vermez. kıymetlıdır:) ya 900 tl güzel bir makına alırım yada 600 tl iyi bir makına bakarım ceplik vede hd cekimli nikon canon derseniz canon daha renk tonu canlıdır. ama artık şuanda nikon canonda sonyde güzel makınalar yaratıyor. ilk bisikleti alıp sonrasını planlamakta fayda var 711v 2011 üretimi bitmiş seneye 2012 ilk iznimde artık bakıcam yoksa şubatta geliyorum 2013 hemen 2013 version bakarım 27 vites olsun 711v ler:) orta göbegi deore kesin yaparım bide arka dişli attırıcıyı kollarıda ilerde yaparım eger beni tatmin etmesse.

bu yüzden kısmet ediyorumki askerden önce kafamda planlarsam ne alacagımı
askerde kafama takmam:) direk gelir alırım iznimde. koyarım balkonuma sökerim tekerlekleri onlarıda kartona koyarım teskereyi beklerim.. ama bu şekilde askerde ne alacagıma karar vermessem kafama takılır. kara kara düşünüüm şafak sayarım:D 800 700 tl bisiklet önerisi kron xc1000 haricindeki önerilerinizi bekliyorum..

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
trek 6300 ün fiyatı 3.000tl görünüyor. Siz nereden 1500tl fiyat aldınız?