Trek 6000d mi yoksa scott aspect 20 mi

Kıvanç Terzi

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
b'Twin
Trek 6000d ile scott aspect 20 arasında bi türlü karar veremiyorum.Trek 6000d nin bazı parçaları scott ınkinden iyi sayılmaz fakat scott aspect 20 de bana biraz ağır gibi geldi.Bana yardımcı olursanız sevinirim.

(link)

(link)

Scudo

Atakan Türkmen

Aktif Üye
Tepki
41
xc konusunda pek bilgim yok ama galiba scott daha iyi kompantent olarak açıları da daha uygun geldi bana ama karar sizin ...

• Beğen
Tepkiler: Kıvanç Terzi

Kıvanç Terzi

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
b'Twin
Peki bana o fiyata tavsiye edebileceğiniz marka ve modeller var mı?

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
benim bisikleti vereyim size 1500liraya . specialized hardrock kadro , reba maşa , xtrgöbek-dt comp. tel-dt çember , xtr kollar , avid singledigit 7 frenler , lx aynakol, xt arkavites...parçalar sıfır ayarındadır :).

• Beğen
Tepkiler: Levent Temiz

kuzey68

Üye
Tepki
65
scott scale 60. kullanıyorum. güzel bisiklet. ufak değişiklikler büyük fark yaratıyor. rahat kullanım, kadro güzel açılar, fren konusunda disc için iyi düşünün. ben v frenden son derece memnunum, çok ağır olmama rağmen her ihtiyacımı karşılıyor. bakımı kolay.
sonuç: scott iyidir.

• Beğen

Kıvanç Terzi

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
b'Twin
@kuzey68

Şu an sahibi olduğum bisikletim vbreak sisitem e sahip.Ben de v breakten memnunum fakat birde disk fren deneyimi yaşamak istiyorum ve de biraz daha havalı olduğu için disk frenli olsun istiyorum:)ve tabiki hidrolik olmalı. Birde scott ın istanbul avrupa yakasında satış yeri varmı?

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
@blackfalcon

Abi SCOTT ' un avrupa yakasında satış yeri ; Bike & outdoor (Beşiktaş-Bakırköy) burda iyi fiyata bulabilirsin .. Bende Scott'a geçmeyi düşünüyorum.Ama Trek'te iyi bir makina.

Aspect değilde , kesinlikle SCALE serisine bak derim..Bende Scale 20-30 veya 50 alacağım gerçekten güzel bisikletler..

• Beğen

Kıvanç Terzi

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
b'Twin
ewet arkadaşlar konu başlığını trek 6000d mi yoksa aspect 20 mi diye yazmıştım ve ikisiylede alakalı olmayan bi karar vermek üzereyim 2008 model giantlar geldiğinde bu kararım kesinleşecek söz konusu olan kararım ise giant xtc ve ya terrago ve scale 70 üzerinde olucak ilginiz için de çok teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Ali Hekimoğlu

zuluflu

Üye
Tepki
3
Scott kadro sağlamlığı ve hafifliği açısından bir numara. Tabii kadro ölçülerinin mükemmel olmasıda var bunların yanında ama yinede giant xtc ile scott scale 70 arasında ben xtc yi seçerdim xtc de mükemmel bi kadro üstelik çok da şık . Kolay gelsin .

• Beğen