Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trek 6000

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında osman kocaman tarafından paylaşıldı.

1. osman kocaman

osman kocaman Yeni Üye

Seviye:
    TREK 6000 2. EL ALICAM BI ARKIMDAN 800 900 tl arası bı fıyata fıkırlerınız nedır şimdiden t.ederim

dart3 maşa
    deore ayna kol
    deore dual hidrolik kol
    xt rotor 2 adet
    deore caliper 2 adet
    deore rotor
    deore ön vites
    lx arka vites
    kmc zincir
    michelin country trail lastik
    velo elcik
    neco cc 146 furç
    bontrager sele seti
    bontrager gidon seti
    24 telli joytech göbekli jant

2. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    Fiyat çok iyi bence ama modeli nedir? Bir de kadroyu iyi inceleyin derim.

osman kocaman bunu beğendi.
  3. osman kocaman

osman kocaman Yeni Üye

Seviye:
    2009 model okuldan bı arkımın bısıkletı kadro da iyi ciddi bı cızıgı bıle yok birde bısıkletın uzerındekı mazemelerde sızce dıkakt etmem gerken seyler nelerdır ?

4. uğur yılmaz

Seviye:
    Donanımı önemli tabii. 8 li sistem mi yoksa 9 lu sistem mi mesela? Eğer ileride bisikletin donanımını yükseltmek isterseniz 8li sistem size daha masraflı olur. Çoğu parçasına değiştirmek zorunda kalırsınız. Onun dışında parçaların ne kadar kullanıldığı önemli. Benim bisiklet şu an nereden baksan 400 tl masraf istiyor :) Bütün parçaların belirli bir ömrü var. Bu ömürlerinin %'de kaçını tamamlamış? Bunların hepsini hesap etmek lazım. Yarın bir gün 2 - 3 parça değiştirseniz bisiklet size 1200 e falan gelmiş olur. Bu defa sıfır almadığınıza üzülürsünüz. O yüzden parçaları iyi inceleyin, hesabınızı güzel yapın derim.

5. osman kocaman

osman kocaman Yeni Üye

Seviye:
    çok t.ederım ya cok yararlı bılgıler vermısısnız bu aksam alıcagım cocukla görusucem ona sorarım yabancı olmadıgı ıcın dogru bılgılerı verır bana ve alıcagım kişi çok ii anlıyo bısıkletten hatta kendını bısıklet manyagı olarak göruyo bakımlarını kendısı yapıo kötü kullanıldıgını dusunmuyorum pekı ömürlerini tamamlayıp tamamladıgını ansıl analyabılırm bu konuda söleyebılceklerınız var mı bısıklet donanım acısından iyi bi not verılebılr dımı bunu net olarak konusabılrız :)

6. VolkanÖzcan

VolkanÖzcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bisiklet manyağı bir Trek 6000 sahibi, 3 yılda dağ bisikletinin hakkını vermiştir.

Fiyat bence o kadar da iyi değil. Sanırım o paray ayine daha iyisi bulunmaz ama,

2009 Model Trek 6500ler, 2010'da 1000-1400 arasına satılıyordu (ikinci el). Sizin bahsettiginiz hem daha alt model, hem daha çok kullanılmış hem de 2009 modeli artık daha eski.

7. osman kocaman

osman kocaman Yeni Üye

Seviye:
    mrb dedıdıgm trek 9 lu sıstem mıs pekı sız ne dıyosunuz bugun bısıklet bana gelıcek 1 gun denıycem sızce almalımıyım ?

8. uğur yılmaz

Seviye:
    Cok binmeden satarim gibi bir dusunceniz varsa almayin, eski model bisikletleri satmak zor olabilir. Onun disinda eski model de olsa trek iyidir. Alın derim

9. osman kocaman

osman kocaman Yeni Üye

Seviye:

ben satmayı dusunmuyorum bınmek ıcın alıyorum hergun 20 25 km kullanıcam ıns bı sorun cıkartmaz t.ederım malzemelerde benm gıbı bırı ıcın cok rahat yeterlı sanırım