Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trek 6000 disc !!!!

Konu, 'Trek' kısmında cagdasaydogan tarafından paylaşıldı.

1. cagdasaydogan

cagdasaydogan Yeni Üye

Arkadaşlar bir hafta önce kendime salcano bisiklet aldım çok memnunum fakat kuzenim trek almayı kafaya koymuş ve 6000 disc modelini istiyor ,almadan önce araştırayım dedim bu konuda yardımlarınıza iytiyacım var yardım edermisiniz.

şimdiden teşekkür ederim ..

2. Alperen

Alperen Aktif Üye

Seviye:
    Selamalar;
    Trek 6000 modeli 6 serisi katagorisindedir ve açıları, kadro alışmları kadro yapısı itibarı ile performans ve yarış teknolojisine sahip bir modeldir.6000 modeli, 6 serisinin ilk modeli ve donanım itibari ile en ekonomik olanıdır. Kadro teknolojisi olarak tüm 6 serileri aynıdır (TRT=trek yarış teknolojisi ve BLACK ALPHA)
    Daha detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz...

http://www.velespit.com/asp/show_stock.asp?product=t6000&view=2

3. barisd

barisd Yeni Üye

Seviye:
    Yarışa girmeyecek kişi için en fazla 4500'ü öneririm, çok iyi bir bisiklet. Sanırım disk frenli versiyonu da var ama gerek olacağını bile sanmıyorum. Haftasonu Belgrad'da gayet balçık ve çamurda bile v-frenlerim çok iyi iş çıkardı. Belli bir modele bağlı kalarak bisiklet almaktansa bir Trek mağazasına gidip bütçenizi ve bisikleti ne amaçla alacağınızı söyleyin. Sizi kazıklamak istemeyen bir mağaza size ihtiyacınız olan ürünü ve pahalı/ucuz diğer alternatifleri gösterecektir. Şahsen 4300 aldığıma çok memnunum, oturuş pozisyonu da çok rahat vites sistemi de mükkemmel.

4. mehmet_svm

mehmet_svm Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Trek bisikletlerde yakın zamanda kampanya olurmu acaba:)