Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trek 5000 Full Karbon

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında murat856 tarafından paylaşıldı.

1. murat856

murat856 Yeni Üye

Seviye:
    Trek 5000 yol bisikleti buldum ikinci el olarak bisikleti inceledim üzerinde bir tane bile çizik yok ve full karbon ve üzerinde shimano ultegra malzeme var.Bisiklet sadece yarışlarda kullanılıyor ve ultegralar(2006model) yeni taktırıldı sıfır yani.ve taksit ile 4000ytl istiyor arkadaş sizce alayım mı siz ne dersiniz?sizin önerileriniz var mı?bi de 4500ytl ye scott cr1 var fakat üzerinde 105 komponent var.lütfen yardım edin kafam çok karışık...:cool:

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    eğer CR1 in üstündeki vites takımı yeni seri 10lu sistem 105 ise bence 500 ytl daha ver ve kesinlikle CR1 al...

3. Campagnolo

Campagnolo Kıdemli Üye

Seviye:
    Ha Ultegra ha 105 ikiside Dura-Ace ile kıyaslanamayacak kadar Dura-Ace'ten uzak malzemeler,demek istediğim Ultegrada 105 te olsa en üst sınıf olan Dura-Ace'si saymazsan bu iki malzemenin birbirinden pek farkı yok.
    Bence sen kadroların açılarını ve bisikletlerin üretim yılı modeline göre özelliklerini kıyasla ona göre karar ver.
    Ha yol bisikletim tam anlamı ile yol bisikleti olsun diyorsan bence donanımın Campagnolo olmalı. Bu firmanın sitesine gir ürünlerini bi incele istersen.
    Bide kadronda mümkünse Colnago,Pinarello,Cervelo,Bmc olsun diğerleride bu kadroların yanında biraz eksik kalıyo.
    4000 YTL le vermekten bahsediyorsun iyice araştır.Şimdiden hayırlı olsun alacağın bisiklet sana.

HaliliOzturk bunu beğendi.
  4. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Selam
    Bu bisikletin kaynağı nedir? İngiltere mi? Bu tür pahalı 2. ellerde dikkatli olmak lazım..(Bu sadece iyi niyetli genel bir uyarıdır. Yoksa bu bisikletle veya satanla ilgisi yoktur)

5. murat856

murat856 Yeni Üye

Seviye:
    Çağrı arkadaşım cr1 evt dediğin gibi 10 lu yeni sistem 105.
    Pınarello,Cervelo gibi bisikletleri 4000ytl.ye bulabileceğimi sanmıyorum arkadaşım.Yanılıyor muyum yoksa?
    Gürsel abi bisiklet amerikadan getirtilmiş.