Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trek 4500

Konu, 'Trek' kısmında magirus tarafından paylaşıldı.

1. magirus

magirus Üye

Seviye:
    Selamlar,
    Hidrolik fren tertibatı ile ilgili aşağı yukarı bir fiyat bilgisi alabilirmiyim acaba? ( Jant ve Disk olarak) Tuğrul abi senin frenler gayet işlevsel ve hoş görünüyor. Ayrıca orjinal seleden memnun değilim geniş tipte ve rahat birşeyler tercihim olacak..
    Sevgiler.
    Selim

2. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Benim Frenler Magura Race Lite hidrolik jant freni , zannedersem artık onların yerine Hs 33 ve HS 11 üretiliyor.Ben Gürsel Abiden 135 Euro ya almıştım.Çok memnunum.Hidrolik disc frenler aşağı yukarı 200 Eurodan başlıyor.(fiyat konusunda emin değilim.).

http://www.magura.com/english/frameset/default.htm

Bu linkten araştırabilirsin.

Sele olarak ta ,benim orjinal seleyi Kronların üzerinde olan Setlaz sele ile değiştirdim.Ondanda memnunum .Ama eğer tayt ile kullanırsan 4500 ün orjinal selesi pek rahatsız etmiyor.Sadece biraz sabredip alışılmasını beklemek.

Selamlar

3. magirus

magirus Üye

Seviye:
    iceledim biraz. disk frene pek gerek yok gibi görünüyor, karda çamurda bisiklet kullanamadığım için disk pek önemli değil, benim için emniyet ve konfor ön plana çıkıyor, bu durumda jant tipi hidrolik fren en mantıklısı hem fiyat olarak hemde işlevsellik olarak benim amacıma uygun olanı..
    selamlar,
    Selim

4. Barbaros

Barbaros Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bende 4500 disc var cok memnunum. Karizmatıkte gozukuyyor :)

5. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Selim Selam

Hidrolik V fren lerimi satmayı düşünüyorum.

Eğer düşünürsen benimle msn den irtibata geç....

tugrulmutlu@msn.com

6. otante

otante Misafir

Şahsi kanaatim disk frenlerin daha çok tercih edilmelerinin bir sebebi de bu...görüntü :),birçok düşük seviye bisiklete bile biraz daha kaliteli komponent koymak yerine ucuzundan bir disk fren konulması da bu tezimi gerçekler nitelikde.Kullanıma göre fark etse de insanların çoğunda bir disk sevdası var.