Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trek 3900 mu reflex 50 mı

Konu, 'Trek' kısmında rower tarafından paylaşıldı.

1. rower

rower Yeni Üye

oncelıkle herkese selamlar kendıme bisiklet almak istıyorum bu ıkı bisiklet arasında kararsızım bana yardımcı olurmusunuz. tesekkurler

2. Ginger Fergus

Ginger Fergus Aktif Üye

Seviye:
    ben her iki bisikletide inceledim gecen ay içinde.. eşim için düşündüğümüz bisikletlerdii..... her ikiside 2 ünlü firmanın giriş seviyesindeki bisikletlerinden ve fiyatları aynı ( 390 euro) ekipman olarak birbirlerinden pek bir farkları yok...ikisindede 8 li sistem var.. ağırlıklarıda sanırım yakındır... 14 kg civarı belki scott birazdaha hafif olabilir..bu iki biskletide inceledikten sonra eşime Trek 4300 aldık , daha düşük bir fiyata Kronun güzel bir bisikleti var XC 1000 fiyat performans oranı bu iki bisiklete göre daha iyi ... çünki scott ve trek biraz marka itibarı ile genelde fiyat olarak biraz üstte kalıyorlar..illaki trek veya scott istiyorsanız bir üst sınıfına bakmanız bence daha uygun olur...

3. MAHMUT

MAHMUT Yeni Üye

Bundan 1 ay önce bende bende aynı ikilemde kalmıştım. trek mi scott mı diye. İkiside gerçekten eşit bisikletler. Ama trek 3900'ü aldım. Çok ta iyi etmişim. Velespit'ten orkun beyin bu konuda bana çok yardımı oldu. Hem bir bisiklet aldım hemde iyi bir dost edindim. Sanırım her şey bisikleti almakla bitmiyor.

4. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    2 bisikleti de satıyoruz.. Çok benzer bisikletler. Ama Trek 3900 daha çok şehirde/uzun yolda binecekler için düşünülmüş. (Açıları ve gidon yüksekliği bakımından) Scott ise diğer üst model bisiklet açılarına sahip. Yani arazi sürüşü ağırlıkta ise Scott, şehir kullanımı ağırlıkta ise Trek.
    Bir de Scott'ta kilitlemeli amortisör var..

Ali Hekimoğlu bunu beğendi.
  5. Orkun Oskay

Orkun Oskay Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar

Her iki bisiklette nerdeyse benzer özelliklere sahip bisikletler. Kadro farkı dışında aralarında nerdeyse hiç bir fark yok gibi. Yarış gibi zorlu koşullara girmeyecekseniz Trek 3900'ü tercih etmenizi şiddetle öneririm. Hem satış sonrası teknik destek ve ömür boyu garanti olanakları ile uygun bir ürün

Trek 3900

Teknik özellikleri

http://www.velespit.com/2202.htm

Ayrıca Treklerde kullanılan teknoloji, Alpha Aluminyum, Lazer kesimi kadrolar ,SL, SLR, ZR9000 ne demek ?

http://www.velespit.com/anime.html

6. rochas

rochas Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende eşim için Trek 3900 aldım, biz memnunuz diğer model hakkında yorum yapamam çünkü incelemedim daha önce.. :)

7. en3s

en3s Yeni Üye

Seviye:
    merhaba trek ın kadrosu omur boyu garantili mi cevaplarınız için simdiden tesekkurler

8. Selim Üsel

Selim Üsel Bisikletkolik

Seviye:
    Trek bisikletlerin kadrosu ömür boyu garantilidir. Diğer komponentler (Shimano, SRAM vb.) kendi üreticilerinin verdiği garanti süresine sahiptir.

Nevzat KÖSEOĞLU bunu beğendi.