trek 3700 ?

Tepki
15
merhaba ben foruma yeni üye oldum istanbul pendikte oturuyorum nisan ayında bisiklet almayı düşünüyorum trek 3700 düşünüyorum ikinci el temiz bulabilirsem ikinci el olmazsa sıfır 700 liraya kadar aynı kalitede donanımda ne alabilirim başka trek 3700 390 euro daha uyguna sıfır nerden bulabilirim yada? iş yerimde kartal atalarda bisikletimi aldıktan sonra işede bisikletle gidip gelicem aylık 50 lira yol parasındanda kurtulcam :) minibüscülerin işkencelerindende benzin pahalılığındanda.

Scudo

Mustafa Ozler

Daimi Üye
Tepki
198
trek 3700 güzel bir bisikelt ancak işe gidip gelmek için uygun mu değerlendirmek lazım. trafikte binecekseniz trek'in 7 serisinden bütçenize uygun bir model seçerseniz daha rahat edersiniz görüşündeyim.

Tepki
15
sadece işe gidip gelmek için değil gezi amaçlıda kullanıcam bide evden işe gelirken 8 km falan yol 2-3 km denizden uzaklığı evin sahil yoluna inip ordan gelicem şirkette minibüs yolunun üstünde hemen günde 16 - 20 km gibi bi yol yapıcam ama sadece iş değil gezi amaçlıda olucak başka önerdiğiniz 700 lira 800 liraya varmı bişeyler?

Mustafa Ozler

Daimi Üye
Tepki
198
gezi amaçlı derken eğer tırmanış yapmayacak engebeli arazide binmeyecekseniz 7 serisi ile bu mesafeleri alırken çok daha rahat edersiniz.

illaki dağ bisikleti olacak derseniz... sedona'nın yeni modellerini beklemenizi tavsiye ederim.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Size tavsiyem bisikleti hemen almanız.Çünkü bisiklet firmaları için ölü zaman kış ayları,pazarlık yaparak maliyeti hatırı sayılır bir seviyeye düşürebilirsiniz:)Bu arada Krona bakmanızı tavsiye ederim.Kron kadroya ömür boyu garanti veiyor.Bilerek kırmalar haricinde:)Seçim sizin:)

Tepki
15
bende farkındayım ölü sezon olduğunun ama şuan için çok zor biras maddi sıkıntı var nisan ayında gelicek bi bi miktar para var onunla düşünüyorum tam sezonu ama olsun napalım peşin alıcam zaten kredi kartlarımında limiti dolu taksit falan uğraşamam nakit 3700 ü 700 e falan bulabilirsem süper olur die düşünüyorum kron xc 2000 modeline baktım benim istediğim o tarz bi bisiklet zaten trek3700 390 euro kron xc2000 865 tl şimdi trek tip olarak daha çok gözüme batıyo bide 3900 olabilir uygun olursa nisana kadar ikinci el uygun bulursam artık ikinci el alıcam

fikirleriniz için teşekkür ederim.

Tepki
14
uygun bir fiyata bisiklet bulurusn.. şu anda kriz işsizlik nakit parasızlık hat saffada.. bunlar sezonun en ölü zamanı

Tepki
15
inş. bulurum arabama jant bide angel far falan almıştım eylülde orjinalleri duruyodu onları satıyorum şimdi orjinallerinin durmasının bi artısı yok bana o parayla çok iyi bişey alıcam inş. sonra pendikten bi çıkarım kim tutarsa beni :)

Fatih Esen

Aktif Üye
Tepki
62
trek 3 serisini tavsiye ederim
ama sadece başlangıç seviyesi için

Tepki
15
bende başlangıç seviyesinde sayılırım çocuklukta falan kullandığımız bisikletleri saymazsak tabi o zamanlarda çok geziyodum pendikten çıkıp bostancıya kadar falan gidiyodum akşamları haftsonları ama artık dahada iyi bişey alıp biras daha profesyonel olarak yapmak istiyorum... 3900 da gözüme batıyo 3700 de ikisinden biri olucak gibi kondisyon problemimde yok her akşam sporumu yapıyorum salonda en az 5500 metre koşuyorum üstüne bide ağırlık çalışıyorum bisikletdede artı bi spor olucak benm için.

Tepki
15
biras önce kadıköyde bi bisikletci abimizle konuştuk elinde 3700 varmış ikinci el siz fiyat söleyin alın diyo ben bişey sölemem dedi size bakın araştırın ne kadarsa biras daha aşağısını söleyin alın dedi bide kendisi topluyomuş bisiklet alüminyum kadro shimano grup falan 550 ye yazın ekmek su gibi satıyomuş şimdi 400 e veririm size dedi napsam acaba bide trek 8000 varmış türkiyede olmayan bi makine sıfır orjinal yunanistandan gelmiş eline fiyat vermedi 3700 e ne kadar verilir ne yapayım alalımmı?

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
İyi akşamlar. Ben 10 ay önce temiz bir Trek 3700 ü 320 TL ye aldım. İyi havalarda sahilde her gün 30 km yol yapıyorum. Şu ana kadar da hiç bir problem çıkarmadı. Çok memnunum. 3900 le arasında amortisör dışında bir fark yok. 2. el satışı yapılan internet sitelerini takip ederseniz fiyat olarak bir fikriniz olur. Bu arada 2. el alırken 2009 model 3700 ün fiyatının 390 değil 340 € olduğunu göz önüne alın.

• Beğen
Tepkiler: samet özdemir
Tepki
15
@Orhan Kılıç

teşekkürler bilgiler için 340 euro 2009 sıfır 390 euro 2010 sıfır fiyatları 2009 modeline bende 350 lira verebilirim aslında havalar ısınıyo kanımda iyice ısınmaya başladı git gide heyecanlanıyorum bisiklet kullananları gördükçe.

bu arada 3900 de amortisör dışıdna disk fren farkıda var 3700 de disk fren yok

ikinci el satış yapan siteler hangiler? yeşil delta velespit bunların hepsine baktım trek yoktu ikinci el

Tepki
15
@kamuran_ak

teşekkürler biliyorum bu bisikleti ama bu kadro pek hoşuma gitmiyo bide aklımda son zamnlarda şey var disk fren v fren farkı var alıyorum uzun süre binicem 50 100daha fazla verip disk fren 3900 mü alsam acaba diyorum. kadrosuda çok güzel 2010 modelleride süper.

mert erdogan

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Specialized
merhaba,benim almayı dusundugum fakat daha sonra amoeba hussar bulunca vazgectigim sıfırından farksız bir trek 3700 var.ustelik adam da sıkışık durumda bisikleti cok uygun fiyata verecek,pazarlıga acık.bisiklet acıbademde.istersen bir gorus

mert erdogan

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Specialized
ben alıcaktım ancak hussar ın kadro goruntusu hosuma gidince hussar da tercih yaptım.eger trek 3700 düsünüyorsan bu bisikleti mutlaka bir degerlendir derim.sana ilanın linkini vereyim,telefonunu silmiştim cunku
(link)

• Beğen
Tepkiler: samet özdemir
Tepki
15
bunuda biliyorum çok araştırdım nette yeşilden baktım diğer sitelerden baktım şuan bitane var kadıköyde bi abimizde türkiyede olmayan bi 8 serisi var elinde onu vermiyo yeni başlayacağım için zaten almaya gücümde yetmez şuan trek 3700 e bakmaya gidicez maddi açıdan rahatladığım zaman belkide kasarım biras kendimi 3900 alırım 2010 model.

teşekkürler bu arada.

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
corratec x-vert motion aldım deltadan trek 3900 ü araştırdım bakındım corratec motion da karar kıldım geçen hafta aldım 17'' kadro boyu çok memnunum.