Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Trek 3700 18" (2006) 375 YTL

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında tito tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tito

tito Aktif Üye

Seviye:

Rengi değiştirilmiştir. (Orijinal rengi metalik vişne çürüğüdür.)

Gidon, önceki 4300'ümün gidonudur.

Sorusu olanlar ya da ilgilenenler lütfen bağlantı kursun.

2. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Neler var üzerinde ne kadar, nasıl kullanıldı?

3. tito

tito Aktif Üye

Seviye:
    üzerinde 3700'le birlikte alınan standart ne varsa onlar var. zira, harcama yapmayı, bu bisikleti aldığım dönemde getirtmeye çalıştığım ve gümrük nedeniyle şu sıralarda ancak getirtebileceğim cannondale'lerime bekletmeyi düşündüm.

bisiklete fazla binmek olanağım olmadı. yaptığı yol açısından söylemem gerekirse: aldığım dönemlerde sanırım en fazla 4-5 kere sahilden kartal'a gidip büyük kulüp'e ve 2-3 kere de altıyol'a gidip tekrar çiftehavuzlar'a dönmüşlüğüm olsa gerek. ondan sonra işler nedeniyle neredeyse 1 (ya da 1,5 yıldır, artık ne kadar olduysa) 2 kere binebildim.

sakin ve atlama-zıplama olmadan kullanıldı yani.

ama kadronun rengini beğenmediğim için bu renge boyatmak üzere epey uğraştım çünkü boyama işi alibeyköy'de halloluyordu. işi bırakıp, gidip gelmek sorun oldu benim için, ne yalan söyleyeyim.

gidonu çok uyduruktu diye önceki 4300'ümün gidonunu buna taktım. (önceki kadroyu efrahim (eYa) almıştı. nasıl kullandığımı (ya da nasıl "neredeyse-hiç-kullanmadığımı") o görmüştür sanırım.

bir de furş göbeği midir nedir, o kısmı neco marka o şeyle değiştirmiştim, rahatlamıştı gidon.

fiyatı konusuna gelince, başlığa yazdığımı yanlış yazdığımı sonradan farkettim. zira bunun 2008 modelleri zaten 340 euro'dan (yaklaşık 600 ytl'den) satılıyorlar.

ben hemen hemen yarısı fiyatı (325 ytl) düşünüyordum aslında ama bir hata sonucu 375 ytl diye yazmışım.
    fiyatı ha bire düşürmek yanlısı değilim, zira satış için aciliyetim de yok.

senin gibi yazıp soranlar sayesinde açıklama da yapabiliyorum.
    bunun için de teşekkür ederim.

bunlardan ayrı olarak, merak edilen özel bir noktası varsa 3700'ün, sorulması ve istenmesi durumunda resimlerini çekip yayınlayabilirim burada.

dilerim yanıtım, aydınlatıcı olabilmiştir biraz da olsa.

4. tito

tito Aktif Üye

Seviye:
    aklıma gelmeyen şeyleri yanıtlayarak, sonraki soracak kimseler için faydalı olacak -küçük ya da büyük- bilgileri ekleme olanağı sağladıkları ve ilgileri için onlara teşekkür ediyorum.

kadrodaki "trek" ve "3700" yazıları, kadro boyanmadan önce yapılan kumlamada, orijinal renkle birlikte çıktıklarından, sarı kadro üzerinde mevcut değillerdir.

sorularınızı yollamaya devam ederseniz, yanıtlamaya devam ederim :) .

5. tito

tito Aktif Üye

Seviye:
    Bisiklet satılmıştır, ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.