Trek 2011 2.3 Alpha Kadro Set(52-54 cm) Bontrager gidon(42 cm) ve Beyaz Bontrage sele

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Elimdeki tüm parçalar satıldığından geriye kalanları tek ilanda topluyorum.

Trek 2011 model 2.3 Alpha kadro set.Kadro boyu 52 cm.(üst boru dikeyden uzun olduğundan(54 cm) 54 kadronun orta ve alt sınırındaki arkadaşlar da kullanabilir) Sele kelepçesi 31.8 yanında verilecek.Rulmanlı FSA furş takımı yanında verilecek.Kullanılacak sele borusu 27.2 ön aktarıcı kelepçe çapı 34.9 dur.pasta cilası çekildi hazır bekliyor en son fotoğraflar bugün çekildi.Toplam ağırlık(kadro maşa rulmanlı fruş seti ve sele borusu kelepçesi) 2 kg civarında (tam ölçüm yapamadım tartıda düz durmuyor :) Fiyat 700 lira.İkinci el siteleri üzerinden taksitlendirme yapılır......

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Bugün çekilen fotoğraflar......

(link)

(link)

Ciladan sonra :)

(link)

Ön maşada Treklere özel Bontrager km saatlerinin sensörünün takıldığı kısım mevcuttur.Bu kapak sökülerek yerine sensör takılıyor.

(link)

Bontrager gidon 42 cm ağırlık tam dengeleyemedim 300 gram fiyat 50 lira.Üzerindeki şeffaf bantlar fabrikasyon vites fren kablolarını tutturmak için atılan bant sökmedim.Sıfır ayarında çiziksizdir....

(link)

(link)

Bontrager sele ağırlık 260 gram.Yırtığı çiziği yok fiyat 40 lira.

(link)

(link)

toplu alım olursa fiyatta yardımcı olunacaktır.

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
İlan günceldir.Komple set yani kadro set ,gidon ve sele birlikte alınırsa ve peşin alınırsa güzel bir indirim sizi bekliyor.....

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Set halinde ilk ciddi alıcıya çok uygun fiyata satılmıştır .İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.....