Transalp Video Denemesi.

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Dostlar selam. Fazla kafa şişirmek derdinde değilim. Aynı konularla canınızı sıkmak gibi bir niyetim de yok. Daha önce paylaştığım turumun video editlemesini tamamladım ve bir dostun da olurunu alıp sizlerle paylaşmak istedim.

Neden böyle bir video yaptım derseniz, kısaca şöyle açıklayayım. Tur sırasında zaman zaman bambaşka dünyalara gittim geldim. Bazen 2650 metrelik zirvede tek başıma rüzgarı ve eriyen kar sularını dinleyerek terapi oldum, bazen de orman içinde göz göze geldiğim onlarca hayvanın dünyasına daldım. Hissettiklerimi sizlere dilediğim gibi aktaramamış olabilirim ama en azından 3-5 kelimeyle bile olsun ne yaşadıysam anlatmaya ve paylaşmaya çalıştım. Kısacası bu video, özenli bir tur özetinden çok; bisiklet sever dostlar için hazırlanmış basit bir video çalışmasıdır.

Çok hatam var, şimdiden affola.
Sağlıcakla Kalın.

Not 1:Videonun konusu da buradadır;
(link)
Dileyen daha detaylı olarak buradan da inceleyebilir.
Not 2:Bazı arkadaşları, ilk konuya ilgileri sebebiyle ekledim. Rahatsız olan varsa kaldırabilirim.Teşekkür ederim.

@devilmycarlos @okkesmutlu @gmfaruk @Insansevmem @Emre Yazıcı
@sadi tor @Hasan Saylık @SerkanH @recep24ank @Kuzey Ege @Yalchinosis

Scudo

BerknurD.

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Sedona
bence bisiklet turları hakkında, hele de bu rotalarda kötü içerik yoktur. belki biraz kötü derleme vardır. ama türkçe içerik çok değerli.

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.284
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
çok güzel, harika, ellerine, pedalına sağlık dostum.

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Öncelikle zaman ayırdığınız için hepinize teşekkür ederim.
Kameramı evde unutunca telefonla çekmek durumunda kaldım. Maalesef istediğim kayıtları elde edemedim. Umarım gelecek turlarda daha başarılı videolarla güzel işler çıkarabilirim. Gerçi bilgisayar kayıt dolu, düzenleyecek zaman şart.