Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trakya Üniversitesi

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında santiego10 tarafından paylaşıldı.

1. santiego10

santiego10 Yeni Üye

Trakya Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunda Okuyorum Amacım Grup Kurmak Deil Beceremem :) Sadece Yeni Arkadaşlıklar kazanmak Ve Ben Gecen Mayıs Ayı Arkadaşlarımızla Ölesine Bir Tur Yapmıştık Ve Muhteşem Olmuştu,Ve Tekrar Gitmeyi Düşünüyoruz Ama Tarih Belli Değil Herkez Memleketine Gidiyor Toparlanamıyoruz..

Amatöründe Amatörüyüz Maksat Can Sıkıntısı Hepimiz Burda Öğrenciyiz Memleketlerimizden Uzaklarda Canımız Sıkıldığında İse Boleyız :):in:

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Santiego selamlar,

Kendinize boş zaman için çok güzel bir uğraş bulmuşsunuz. Kesinlikle doğru yoldasınız :). Umarım bir gün hepinizi kasklı da görürüz... Bir de grup kurmak konusunda hiç beceremem diye düşünme, zaten içinde aynı sevgiyi tutkuyu barındıran insanlar bir araya geldiklerinde ister istemez çok daha yerlere geliyorlar grup olmanın ötesinde.

Daha çok gezilerinizi bizimle paylaşmanız dileğiyle...

cedfaruk ve santiego10 bunu beğendi.
  3. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Santiago10 kardeşim, Trakya Üniversitesi öğrencilerinin kurduğu TÜBİT(Trakya Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) zaten faaliyetlerini sürdürüyor. Ali Erol ile temasa geçersen iyi olur. Her cumartesi turları var

santiego10 bunu beğendi.
  4. santiego10

santiego10 Yeni Üye

Ali Erol'u Nasıl Bulabılırım Forumdamı ?

5. santiego10

santiego10 Yeni Üye

Tesekkürler Buldum

M.Ergun GÖZET bunu beğendi.
  6. cedfaruk

cedfaruk Kıdemli Üye

Seviye:
    bence güzel bir faliyet olmuş ama bir grup yada klüp kurmaktan kormana gerek yok. ben ktü de 1.sınıfım ve inş. kuruyorum bisiklet klübünü.. azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz bunu unutma.. ben klüp için çok fedakarlıklar yaptım bu konuda herkes yardımcı oldu özellikle ege ünüversitesi bisiklet topluluğunun çok yardımları oldu.. onlara burdan teşekkür etmek istiyorum.. herzaman birşeylere öncü olmak güzeldir.. ben başta yanlızdım ama sonra üniversiteden başkalarınıda buldum bunların bir kısmınıda bisiklet forumdan buldum ve çok güzel şeyler planlıyorum.. sen klüp kur bence hem senden sonrakilerede yol açmış olursun.. :in:

ozgurtex ve derya.yildirim bunu beğendi.
  7. santiego10

santiego10 Yeni Üye

08.03.2007 gezinti..

resimler baya büyük çıktı :mad:

8. pasha

pasha Yeni Üye

Seviye:
  9. engobe

engobe Yeni Üye

Arkadaşlar Trakya Üniversitesi Bisiklet Toplulugu üyesiyim. yahoo group tan edirnebisiklet olarak aratırsanız faaliyetlerimizde haberdar olabilrsiniz. Ayrıca Facebokk ta da artık grubumuz acıldı:)
    İyi pedallamalar...

10. Blick

Blick Kıdemli Üye

Seviye:
    yolum bisikletle edirneye düşerse boş bir vaktim de beni de aranıza kabul eder misiniz arkadaşlar :)
    şu gruba da bi bakiim :D
    hepinize iyi pedallar ;)

11. ali erol

ali erol Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar 1 yıl oldu foruma girmeyeli !

26 nisan cumartesi günü Karabulut köyüne bisiklet gezimiz var,Saat 9:00'da Zübeyde Hanım Parkında buluşuyoruz.

Üniversiteden Kumanya(ekmek arası+meyve suyu) ve su aldık.

Geçen hafta Eskikadın köyüne gittik,köy kahvesinde 26 nisanda Karabulut köyünde Yağmur Duası olduğunu öğrendik daha önceki tecrübelerimizden :) bu hafta gitceğimiz Köyde kavurma ve pilav yiyeceğimizi söyleyebilirim

Bisikleti olmayan arkadaşlar buluşma yerinde bize ulaşırlarsa yardımcı olabiliriz !

Görüşmek üzere.

12. pasha

pasha Yeni Üye

Seviye:
    Bisikleti olmayan arkadaşlar buluşma yerinde bize ulaşırlarsa yardımcı olabiliriz

Ali abi bu bisikletle üniversitenin mi _?

13. ali erol

ali erol Aktif Üye

Seviye:
    Yok bisikletler Üniversitenin değil ! Keşke öyle olsaydı gerçi biz geçen sene üniversiteyle konuşmuştuk klübe bisiklet sağlasın diye ama üniversite bunu kabul etmemişti sadece yemek ve sıvı ihtiyaçlarımızı karşılıyor.

Bisiklet kiralayan yerlerle konuştuk bizim ekibe indirim yapıyor,mesela bi tanesi günlüğünü 5 ytl'ye veriyo(bizim geziler 7-8 saat sürüyor o yüzden bu fiyat Edirne'ye göre uygun) diğerleriyle de konuştuk bakalım onlar nasıl bi şeyler yapcaklar.

Şunu da söliyim bizim 2,5 yıldan beri yaptığımız geziler sayesinde bisiklet kullanımı Edirne'deki üniversite ve yereldeki gençler arasında epey bi arttı geçen gün tanık oldum haftasonları bisiklet kiralamak için insanlar sıra bekliyor, buluşma yerimiz olan Zübeyde Hanım Parkında 25'e yakın bisikleti olan yeni bir bisiklet(Beldeyama-Cumulus ve Bianchi bisikletleri var) kiralama yeri açtı bi de baca açılmış bugün gidip klübe indirim yaparlarmı diye konuştum onlar da 30 bisikletlerinin olduğunu söylediler. O yüzden bizim arkadaşlara tavsiyemiz evlerindeki bisikletleri getirmeleri/almaları çünkü günlük kullanımda ve gezilerde verdiği parayı 2-3 ayda çıkarıyor.

Görüşmek üzere.

pasha bunu beğendi.
  14. ali erol

ali erol Aktif Üye

Seviye:
    Hava soğuk,kapalı ve rüzgarlı olunca katılım da az oldu(19 kişi) ve bizde daha kısa(yaklaşık 25-30 km) bir güzergahda(Kent ormanı-Karaağaç-Bosnaköy) karar kıldık.
    Kent ormanında girmediğimiz yer kalmadı,Karaağaç'da kahvaltımızı yaptık,Bosnaköy'de yağmur başladı eve gelene kadar hepimiz ıslanmıştık.
    Fotoğrafları en kısa zamanda atarım.
    Bir dahaki gezide görüşmek üzere.

15. ali erol

ali erol Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    3 mayıs cumartesi günü bisiklet gezimiz var,saat 9:00'da Zübeyde Hanım Parkında buluşuyoruz. Kumanya(Ekmek arası kaşar+salam ve meyve suyu)var
    Görüşmek üzere.

16. ali erol

ali erol Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Meteoroloji'yi aradım CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ "GÜN BOYU YAĞMUR VARMIŞ" o yüzden gezi iptal oldu !!
    Görüşmek üzere

17. ali erol

ali erol Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Pazar nünü "Yunanistan ve Bulgaristan'dan" "Barış Turu" adı altında bir grup bisikletli edirne'ye gelcek biz de onları pazarkule'de karşılıcaz ve Rektörlüğe kadar gidip ordaki etkinliğe katılcaz GEÇEN YIL DA AYNI ETKİNLİK YAPILDIĞINDA BİSİKLETLİ GRUBU; TÜBİT,EDİRNE'Lİ VE LÜLEBURGAZLI BİSİKLETLİLER KARŞILAMIŞTIK !

Saat 12:30 gibi Rektörlükte etkinlik başlıcak biz saat 11:30 gibi pazarkule'de olsak onları karşılayabiliriz. O yüzden saat 10:30 gibi Zübeyde Hanım Parkında buluşalım. Etkinlikten sonra Kent Ormanında bi tur yaparız

Görüşmek üzere.