Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trakya tyry organize ediyoruz

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında maskesiz tarafından paylaşıldı.

1. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba ben beşiktaş tan EMRE namıdeğer MASKESİZ.önümüzdeki yaz belirlenecek tarihler arasında trakya turu düzenlemek istiyorum.ben biraz gezdim sayılır ama daha kapsamlı ve daha eğlenceli bişeyler yapmak lazım oldu.biz 3 kişiydik ve edirneyi kuzeyden saros a kadar geçtik.çok güzeldi.yollar ve doğası birde insanı tabiki.turla ilgilenenler benle irtibata geçsinler lütfen.bay bayan doğasever herkesi bekliyorum.şimdiden ekibi oluşturalım programı yapalım.bu arada çekirdek kadro ben dahil 3 kişi.tabiki önerileriniz ve tekliflerinizde önemli.herkesin katkısı şart.şimdiden teşekkürler

2. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    BAşlığı iki kere açmışsınız. İnsanların kafası karışıyor lütfen bir yerden devam edelim. Ben aşağıdaki linke yazdığım mesajı burayada yazıyorum ve en uygun yer burası olduğu için buradan devam edilmesini öneriyorum.
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=236525#post236525

Diğer başlıktaki mesajım: bu turu ne zaman düşünüyorsunuz. Tur toplam kaç km. Başlangıç yeri neresi olacak. Tam olarak hangi güzergahtan gideceğiz. Biraz daha detaylı bilgi verirseniz memnun olurum.

3. Blick

Blick Kıdemli Üye

Seviye:
    valla ayrıntılar benim için şimdiden çok önemli değil ama vakit uyarsa orada olurum :p belki tura edirneden bile katılabilirim :D

4. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    kesin programı daha hazırlamadım vaktimiz var.haziran eylül arası bir zamanda yaklaşık 1 hafta düşünüyoruz.tekrar konuşuruz.