trakya tyry organize ediyoruz

maskesiz

Daimi Üye
Tepki
129
merhaba ben beşiktaş tan EMRE namıdeğer MASKESİZ.önümüzdeki yaz belirlenecek tarihler arasında trakya turu düzenlemek istiyorum.ben biraz gezdim sayılır ama daha kapsamlı ve daha eğlenceli bişeyler yapmak lazım oldu.biz 3 kişiydik ve edirneyi kuzeyden saros a kadar geçtik.çok güzeldi.yollar ve doğası birde insanı tabiki.turla ilgilenenler benle irtibata geçsinler lütfen.bay bayan doğasever herkesi bekliyorum.şimdiden ekibi oluşturalım programı yapalım.bu arada çekirdek kadro ben dahil 3 kişi.tabiki önerileriniz ve tekliflerinizde önemli.herkesin katkısı şart.şimdiden teşekkürler

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
BAşlığı iki kere açmışsınız. İnsanların kafası karışıyor lütfen bir yerden devam edelim. Ben aşağıdaki linke yazdığım mesajı burayada yazıyorum ve en uygun yer burası olduğu için buradan devam edilmesini öneriyorum.
(link)

Diğer başlıktaki mesajım: bu turu ne zaman düşünüyorsunuz. Tur toplam kaç km. Başlangıç yeri neresi olacak. Tam olarak hangi güzergahtan gideceğiz. Biraz daha detaylı bilgi verirseniz memnun olurum.

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
valla ayrıntılar benim için şimdiden çok önemli değil ama vakit uyarsa orada olurum :p belki tura edirneden bile katılabilirim :D

maskesiz

Daimi Üye
Tepki
129
kesin programı daha hazırlamadım vaktimiz var.haziran eylül arası bir zamanda yaklaşık 1 hafta düşünüyoruz.tekrar konuşuruz.