Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trakya turu yapıyoruz

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında maskesiz tarafından paylaşıldı.

?

trakya turu istikameti hangisi olsun?

Anketin kapanma tarihi 5 Mart 2008.
  1. istanbul-kırklareli-edirne-uzunköprü-keşan-erikli-enez-uzunköprü-edirne-kırklareli-istanbul

48,1%
  2. istanbul-tekirdağ-şarköy-gökçetepe-erikli-enez-uzunköprü-edirne-kırklareli-istanbul

59,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba ben beşiktaş tan EMRE namıdeğer MASKESİZ.önümüzdeki yaz belirlenecek tarihler arasında trakya turu düzenlemek istiyorum.ben biraz gezdim sayılır ama daha kapsamlı ve daha eğlenceli bişeyler yapmak lazım oldu.biz 3 kişiydik ve edirneyi kuzeyden saros a kadar geçtik.çok güzeldi.yollar ve doğası birde insanı tabiki.turla ilgilenenler benle irtibata geçsinler lütfen.bay bayan doğasever herkesi bekliyorum.şimdiden ekibi oluşturalım programı yapalım.bu arada çekirdek kadro ben dahil 3 kişi.tabiki önerileriniz ve tekliflerinizde önemli.herkesin katkısı şart.şimdiden teşekkürler

müco, Sercan ve DeJaVuu bunu beğendi.
  2. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bu turu ne zaman düşünüyorsunuz. Tur toplam kaç km. Başlangıç yeri neresi olacak. Tam olarak hangi güzergahtan gideceğiz. Biraz daha detaylı bilgi verirseniz memnun olurum.

3. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    Güzergah ve yol bilgisi verirseniz neden olmasın?

4. gunay.

gunay. Kıdemli Üye

Seviye:
    Tatile denk gelirse katılmakten zevk duyarım.

5. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Abi maskesiz başlığı açtı yaza daha çok var diye gitti galiba. :) Şaka bir yana, hiçbir bilgi alamadık, kaç km. günü birlik mi? günü birlik ise Cumartesi yada Pazar günü yapılır zaten. Nasıl bir tur düşünülüyor tam ve detaylı bilgiler gelirse üzerinde plan yapma imkanımız olur.

DeJaVuu bunu beğendi.
  6. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    O da dışarıdan takip ediyordur belki...

Veya aynı konunun benzerini TRAKYA BÖLGESİ kısmında açmış...

Trakya yolları biraz inişli çıkışlı. Bir keresinde arabayla Tekirdağ üzerinden Enes'e gitmiştim. Hafif rampalar halinde yol sürekli inişli çıkışlı...

7. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende saroz körfezine dayımın yazlığına gitmiştim evet aynen öyle... Maskesize uyarı yazdım ama ne yaptı bilmiyorum benim bildiğim 3 yerde bununla ilgili yazı var ve herkes herbirine birşeyler yazınca karışıyor.

8. Blick

Blick Kıdemli Üye

Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=18557
    buraya da yazmış da, kesin bir bilgi olsa biraz daha net olacak. Ama önümüzde uzun bir zaman olduğundan tam birşey ben de söyleyemiyorum yoksa ben Trakya'da her zaman olurum :D

edit: gerçi Haziran - Eylül arası demiş, benim bulunduğum yere göre buradan ya da Tekirdağ-Edrine'den de katılma ihtimalim olur ama 1 hafta boyunca nerelerde neler yapıcaz?

9. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Gezi duyurunuzun, forumun bu bölümünde daha çok kişi tarafından farkedilebilmesi dileğiyle konunuzu bu bölüme ben taşıdım.
    Kolay gelsin. :)

DeJaVuu, maskesiz ve soneryen bunu beğendi.
  10. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar,öncelikle konuyla ilgilendiğiniz için teşekkürler.birçok katılımcı turu merak ediyor haklı olarak.bu ramazan bayramında 2 arkadaşımla yaptığımız turda güzergah şuydu,bi onu paylaşim sizinle : beşiktaş>>sirkeci>>(tren)>>uzunköprü>>(konaklama-gece)>>keşan>>mecidiye>>erikli>>(konaklama-gece)>>iplice limanı>>gökçetepe>>erikli(konaklama-gece)>>keşan>>otobüs>>istanbul otogar vs... bu tur 3 gün 3 gece sürdü,bayram içindi ve az da olsa sıkışık geçti,değdi doğrusu.neyse amacım bu programı en fazla 1 haftaya yayarak (5 günde olabilir) daha rahat ve fazla yere gidebilmek.
    sizden ricam haziran ayından ekim ayına kadar olan zaman diliminde 1 haftanızı bu program için ayırmanız.çünkü şu an bende kesin tarih veremiyorum.ortak bir zaman dilimi seçmek daha uygun olur die düşündüm.kalabalığı sevmeyenlere müjde toplamda 8 kişiyi geçmeyi düşünmüyoruz hazırd 3 var ben dahil,yani maks. 5 doğa sever arkadaş kabul edebiliriz die düşündük.çok kalabalık olmaması performaasımızı arttıracaktır.
    bu msj çok uzun oldu kusura bakmayın,siz bana gelebileceğiniz tarihleri belirtin lütfen,ben güzergahı ve km yi çıkarmadım daha ama tahminen 1 haftada 500 km yi geçeriz ve sırasıyla (kuzey-güney istikametinde)edirne,kırklareli,uzunköprü,keşan,mecidiye,erikli,enez,göller bölgesi,iplice limanı,gökçetepe yi dolaşırız.dönüşümüz büyük ihtimalle uzunköprü den tren le;ya da keşan dan otobüs le olur.sizden tek ricam yukarıda belirttiğim zaman diliminde gelebileceğiniz tarihleri bana hbr vermeniz ve bu kadar uzun bi msj ı çatlamadan yazdığım için bana birer teşekkür yollamanız :D

white_sirius ve DeJaVuu bunu beğendi.
  11. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben şahsen günübirlik gibi algıladım bir hafta gibi bir tura özel sebeplerden dolayı çıkma pozisyonum yok beni yanlış anlamayın. ilginize şimdiden teşekkür eder sizlere iyi turlar dilerim :(

12. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    turla ilgilendiğin için ve beni konu açma konusunda uyardığın için saol siteye yeni geldim,biraz acemilik oldu artık.bu arada 29 ekim de beşiktaş tan size katılabiliriz iskeleden.benim tayfa adaya gidelim diye tutturdu :) büyükadadan sonra kadıköy üzerinden akşam fener alayına yetişiriz olmazsa.trakya turu içinde üzülme sakın daha zaman var belki 3 gün erikli yapıp döneriz oda uyarsa tabi size.görüşürüz ;)

13. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Biz fener alayına değil gündüz olan tura katılıyoruz. Bilginiz olsun.

maskesiz bunu beğendi.
  14. İslam Gölge

İslam Gölge Bisikletkolik

Adı:
    İslam GÖLGE
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    düşünürseniz Şarköy-Uçmakdere-Tekirdağ arasını da ekleyebilirsiniz tahmini 90km kadar ama çok güzel manzaralı bir yoldur bilginize

maskesiz bunu beğendi.
  15. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Teşekkürler İslam kardeş kısmetse bakalım inşallah

16. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    tekirdağ şarköy yaparsak güzel olur tabi,o sırada eski 8.tümenin (şimdi tugay oldu) orda teyzeme uğrar çayını içeriz bahçede :)

17. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    acaba diorimki kısmet olursa istanbuldan erikli-saros a kadar gidip gelsekmi tekirdağ ve şarköy üzerinden,kaç gün sürer kaç km yaparız?.bir program çıkartalım istersen senle ve bu konu başlığı altında yayınlayalım.:in:

18. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bahsettiğin tur 2-3'den aşağı olmaz. Ben şahsen katılamam, sonra turu düzenleyip benim katılmamam olmaz. Bence sen düzenle ve katılan arkadaşlar ile yapın, çok güzel olacağına eminim.

19. white_sirius

white_sirius Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar ben bahsettiğiniz tura katılmak isterim o tarafları gezmek istiyorum ve uzun tur olması bence daha da güzel...
    max. 8 kişi olacak demişsiniz gelecek kişiler neye gore seçilcek nasıl karar verilecek ??
    tarihte %90 sorun olmaz benim için cevabınızı bekliyorum...
    Özgü

20. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Slm ben emre(maskesiz);ramazan bayramında çok keyifli bir tur yaşadım edirne-erikli (saros) arasında.önümüzdeki 2008 yazındada tekrar ve daha uzun bir süre gitmeyi düşündüm.Biz 3 kişiydik ve çok güzel 3 gün geçirdik,kısacası çok kalabalık olmasını istemediğim için 8 kişi dedim.Ayrıca herhangi bir kriter yok dahada az kişi olabiliriz.Yani tur zamanı kim müsait olursa,tabiki öncelikli olarak zamanlama önemli herkesin bir araya gelmesi için.Ben konunun ilk mesajlarını da okumanı isterim.Belki birazdaha aydınlatıcı olur.Sen her ihtimale karşı bana cep yada msn verirsen daha ayrıntılıda görüşebiliriz.Cevabını bekliyorum
    irt. tel : 0 536 564 00 54
    e-mail : emre_taninmis1980@hotmail.com