Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

trakya gezisi katılımcıları arıyorum

Konu, 'Trakya Bölgesi' kısmında maskesiz tarafından paylaşıldı.

1. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba ben beşiktaş tan EMRE namıdeğer MASKESİZ.önümüzdeki yaz belirlenecek tarihler arasında trakya turu düzenlemek istiyorum.ben biraz gezdim sayılır ama daha kapsamlı ve daha eğlenceli bişeyler yapmak lazım oldu.biz 3 kişiydik ve edirneyi kuzeyden saros a kadar geçtik.çok güzeldi.yollar ve doğası birde insanı tabiki.turla ilgilenenler benle irtibata geçsinler lütfen.bay bayan doğasever herkesi bekliyorum.şimdiden ekibi oluşturalım programı yapalım.bu arada çekirdek kadro ben dahil 3 kişi.tabiki önerileriniz ve tekliflerinizde önemli.herkesin katkısı şart.şimdiden teşekkürler

2. gazoz

gazoz Yeni Üye

Seviye:
    güzel bir gezi olucağını sanıyorum..
    ancak her şey çok belirsiz tabı dediğin gibi kararlastırma aşamasında oldugundan dolayı çok dogal:)
    gelecek yaz benım lisem bitecek bitiremesemde tatil olacak:D
    gereklı aşamaları burada yazarsanız ne kadar sureceği nerelere gıdıleceği,kimlerin gideceği vs ona göre katılmak isterim.
    ama yaza kadar çok sey değişeceğinden kesin katılırım dıyemem.ancak suan içinde güzel bir gezi yapmayı çok istiyorum.

ayrıca "bünye meselesi" çok kişi arasında sıkılırım:D gezıde az kısı olması benım için önemlı,çok kisi olunca curcuna cıkar havası gelıyor aklıma:) (olcagını sanmıyorum ama) sakınlık ararım.

planın her aşamasını yazarsanız çok sevınırım.

(fazla yazmıyım almıcaksınız sonra beni:p )
    sevgilerimle

3. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    gazoz gibi kesin olmamakla beraber turunuzun edirne kısmında bir gün süreyle size eşlik edebilmek isterim. ancak büyük bir sorun var ki sizin planladığınız tarihlerde benim öss stresim tam anlamıyla başlamış olacak. kesin tarihler belli olmadan benim de kesin katılırım diyebilme olanağım yok malesef...

4. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    kesin programı daha hazırlamadım vaktimiz var.haziran eylül arası bir zamanda yaklaşık 1 hafta düşünüyoruz.tekrar konuşuruz.

5. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    kesin programı daha hazırlamadım vaktimiz var.haziran eylül arası bir zamanda yaklaşık 1 hafta düşünüyoruz.tekrar konuşuruz.gelişmelerden de haberar olursunuz tabiki.bu arada çekirdek kadro beşiktaş tan 3 kişi.maksimum 6 kişi düşünüyorum zaten,toplam yani.kalabalığı bizde sevmiyoruz.görüşmek üzere

6. volkantuna

volkantuna Yeni Üye

Seviye:
    merhaba etkinliğiniz hoşuma gitti tabiki kısmet olursa gezinize katılmak isterim doğa ve özgürlük biz bisikletçiler için vaç geçilmez bir tutku

7. umut_67

umut_67 Yeni Üye

Seviye:
    selamlar emre ben tekirdağ/çerkezköyden turhan bu tura katılmayı çok isterim fakat gecen hafta idman sırasında bir kaza kurbanı oldum eyer elimdeki sorun duzelirse ben varım..ama bikac ameliyat gecirmem gerekiyor..umarım duzelirim ve sizlere bu turda eşlik ederim...

8. delqn.izkrenov

delqn.izkrenov Aktif Üye

Bisiklet:
    Drag
    Seviye:
    Geçmiş olsun Turhan

9. TREK7.3

TREK7.3 Yeni Üye

Seviye:
    BÜyÜkÇekmeceden Sİze Katilabİlİrİm...bİlgİ Verİrsenİz Sevİnİrm...

10. deepcriminal

deepcriminal Aktif Üye

Seviye:
    gezi ne zaman olucak? tarih vs..
    güzargah belli mi ? kaç gün sürecek vs..
    bunlarla ilgili daha geniş bir bilgi olursa katılım için daha iyi olacağı kanısındayım.

delqn.izkrenov ve makrobjektif bunu beğendi.