Trainer yardım...

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Savaş Uzun tarafından paylaşıldı.

 1. Savaş Uzun

  Savaş Uzun Kıdemli Üye

  Yaş:
  29
  Kayıt:
  7 Haziran 2014
  Mesajlar:
  309
  Beğeniler:
  63
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Focus
  Seviye:
  Merhabalar, kış gelmesi ve bisiklet'e olan doyumsuzluğum nedeniyle, biliyorsunuz ki ağustos ayında aldım ve doyamadım o yüzden evde de olsa devam etmek istiyorum hem kondisyon için iyi bir terih olur sanırım... Trainer almak istiyorum aslına bakarsanız ilk tercihim roller oldu ama özellikle bu pc bağlantılı trainerları görünce arştırmalarım trainer üzerine oldu. Bu konular hakkında bilgisi olan kullanan bu modeli öneririm diyenlerin yardımlarınızı bekliyorum. ilk tercihim pc bağlantılı olan tabi bütçem yeterse, ikinci tercihim ise uzun yıllar kullanabileceğim sağlam, dayanıklı vs. bir trainer istiyorum. Bütçe 2000 tl'yi aşmadığı sürece uygun olur... Ama araştırdığım ve direk göz önünde olan TACX GENIUS MULTIPLAYER TRAINER T2000 çok pahalı olmasından dolayı geri adım attım. Daha uygunu yok mudur?
  deltabisiklet.com TACX GENIUS MULTIPLAYER TRAINER T2000

  Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum..
   
 2. Murat B.

  Murat B. Forum Trolü

  Kayıt:
  23 Eylül 2013
  Mesajlar:
  2.515
  Beğeniler:
  5.713
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  2 ay kadar önce Tacx; Bushido, Vortex ve Satori'nin smart versiyonlarını duyurdu. Bunlar telefon ve tablete, yazılımını alırsanız da PC'ye bağlanabiliyorlar. Türkiye'ye ne zaman gelir ve fiyatı ne olur konusunda pek bir bilgim yok ama Tacx Vortex Smart, muhtemelen ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır ve bütçenizin altında olacaktır.
   
 3. #3
  Savaş Uzun

  Savaş Uzun Kıdemli Üye

  Yaş:
  29
  Kayıt:
  7 Haziran 2014
  Mesajlar:
  309
  Beğeniler:
  63
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Focus
  Seviye:
  Çok teşekkürler biraz araştırdım dediğiniz gibi bu modeller çok mantıklı ve delta bisiklet'e mail attım bu konu hakkında...