Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trainer-Lastik temaslı veya cant temaslı ya da spin bike?ÇOK kararsızım

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında serge mersin tarafından paylaşıldı.

1. serge mersin

serge mersin Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yeni bisiklet aldım.Sirrus Elite AF.
    1 haftadır da bunun için trainer bakıyordum.Trainer bakmamın sebebi kondisyon bisikleti(spin bike) olarak alırsam kendi bisikletime aşına olurken sorun yaşarım diye düşünmemdi.
    Bugun decathlon'dan BTwin in-ride trainerı aldım.250 lira ödedim.
    Bu TRAİNER olayının içime sinmeme sebebi LASTİĞE ZARAR VERMESİ.Bu yüzden ayrı lastik almak gerektiğini biliyorum ama sorun şurada ben izmirde yaşıyorum ve burda ocak ayında bile güneş çıktığı oluyor.Ben her dakika lastik değiştiremeye üşenirim açıkcası.Bugun güneş açtı hadi lastikleri değiştiriyim gibi bi durum beni tura çıkmaktan soğutur.
    Ondan sonra başka bi çözüm geldi aklıma.Bir ürün var onu da ikince el bulmuştum.Oda cantlara temaz ediyor.Minoura RDA 850 Trainer adlı bir ürün ikinci el bi arkadaş satıyor.Bu ne kadar sağlıklıdır onu da bilemiyorum.2009 yılında almış arkadaş vs.
    BEn de bu trainer işinden vazgeçip eve spin bike almaya karar verdim.O da bu http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/altis-bio-spin-bike-bisiklet-94662836
    BUnda da farklı koordine kaslar çalışacak.Ama baharda kendi bisikletimle çokca antreman yapma şansım da var.Bir de nolursa olsun spin bike sonucta benziyorlar.
    Çok kararsızım sonuc olarak yardım bekliyorum.Yarın ürünü iade etmeyi düşünüyorum.

2. UtkuSener

UtkuSener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    spin bike veya jant temaslı trainer hakkında birşey diyemem fakat şöyle bir önerim olur

olabildiği kadar ucuza arka jant+ruble+lastik alırsanız güneşli günlerde orjinal jantı lastikli haliyle bisiklete takıp dışarı çıkabilirsiniz

3. serge mersin

serge mersin Üye

Seviye:
    ucuza gelir diye düşünmüştüm büyük belaymış bu iş