Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Trainer aranıyor- istanbul

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında jesabel tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. jesabel

jesabel Üye

Seviye:
    2. el veya uygun fiyata gidondan zorluk kademe ayarı olan trainer arıyorum. İstanbulda elden teslim alabilirsem süper olur.
    teşekkürler

Not: henüz özel mesaj gönderemiyorum. lütfen göndereceğiniz özel mesajlarda mail adresinizi bırakın, yoksa size ulaşmam mümkün olmayacaktır.

2. serhad

serhad Forum Demirbaşı

Seviye:
    "Gidondan zorluk kademe ayarı olan" trainer aradığınız için kendi tecrübemi iletmek istedim:

4-5 ay önce "gidondan zorluk kademe ayarı olan" Tacx marka bir trainer aldım,
    gidon ayarını ortalama bir değere ayarladıktan sonra hiç değiştirme ihtiyacı hissetmedim.

Daha sonra ikinci bir trainer a ihtiyacım olduğunda "gidondan zorluk kademe ayarı olMAYAN" ucuz bir trainer aldım -Tranz-.

Şimdi iki ayrı evde iki ayrı trainerı kullanıyorum, "gidondan zorluk kademe ayarı olan"ı kullanırken, gidon ayarını hiç kullanmıyorum, vites değiştirerek zorluk derecesini ayarlayabiliyorum.

Benim önerim:
    Trainer kullanan arkadaşlara
    "Gidon ayarı olanı mı almak gerek" konusunda danışmakta yarar var. Çünkü ayarsız olanları çok ucuz.

3. jesabel

jesabel Üye

Seviye:
    yorum için teşekkür ederim. gidondan yapılan bu ayara ihtiyaç olmuyorsa gerçekten çok uygun fiyata ben de tranz-x marka bir trainer buldum. (230 ytl). sizin kullandığınızın bir model numarası vs var mı acaba? Bir de arka tekeri değiştirip düz lastik takmak şart mı sizce? (bu ekstra masraf ve uğraşı demek benim için)
    Ben trainerı özellikle rampa antrenmanı yapmak için kullanmak istiyorum. bu yönde tavsiye edebileceğiniz bir marka model olabilir mi?

4. serhad

serhad Forum Demirbaşı

Seviye:
    Benim Delta'dan aldığım şu:

TRANZ X JD 113 TRAINER 193.84 YTL Havale ile : 174.46 YTL

Sertlik ayarı MANUEL olarak yapılıyor. 3-4 aydır haftada 2 gün kullanıyorum.

Benim iki bisiklette kullandığım lastikler slick olduğu için -maxxis detonator- rahat kullanıyorum. Eğer lastikleriniz tırtıklı ise trainer için düz lastikler de satılıyor, onları kullanabilirsiniz.

5. jesabel

jesabel Üye

Seviye:
    yardımlarınız için teşekkür ederim. ben pedal sportifden 288 ytl'ye dört taksitle gidon sertlik ayarı olan tranzx aldım. sizin yorumunuzdan sonra gidondan sertlik ayarı olmasa da olurdu ama bu fiyata uygun geldi, ekstrası olsun dedim. model numarasını henüz bilmiyorum. umarım yarın elimde olacak.
    yardımlarınız için teşekkür ederim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.