Trainer alıcam ama... İçeri lütfen

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Merhabalar okul sürecim ve malum hava şartları dolayısıyla aktif olarak bisiklet kullanamıyorum buna bir çıkış yolu olarakta trainer aklıma geldi evde istendiği zaman güzel ve verimli şekilde kullanılabilirmi (kullanışlı bir aletmi) yoksa o klasik yürüyüş bandı sonlarına benzer bir sonlamı karşılaşıyor yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar

Scudo

minimalist

Aktif Üye
Tepki
94
İsim
Fırat AKYOL
Bisiklet
Sedona
Aynı sorunun altına imzamı atarak tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum ben de :D

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Decathlonda ki trainerler hoşuma gitti 400 tl civarı

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
bende uzun zaman araştırmıştım,gerçi pek araştıramadım ama sonunda yurt dışından,arkadaşların yardımı ile bir traner aldım,markası blackburn ultra,ikinci el olarak aldım tertemiz,sizlerede tavsiye ederim burda satılan ürünler gerçekten çok çok pahalı öncelik yurt dışı 2. el sitelere bakmanızı tavsiye ederim,tabiki yardımcı olucak bir arkadaşınız var ise.neden mesaj yazdım der iseniz maksadım konunun uplanmasın kolay gelsin umarım güzel bir şey alabilirsiniz

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
ben olsam şöyle bir alet alırdım ama tr de satılmıyor sanırım

amazonda 400$ civarında fiyatı var

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Bütçem 400 tl decathlona gidicem haftasonu trainer 350 ön teker kaldırma aparatı 40 tl 390 a kapatırız hesabı :D

@okkesmutlu trainerler televizyon izlemeye engel olcak kadar ses çıkarıyormu ?

Levent34

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
b'Twin
@Ulaş Çavuşoğlu BWWIN INRIDE 300 modelini kullanıyorum. Rahatsız edecek derecede ses çıkarmıyor ama hızlandıkça tabi ki ses yapıyor. Ama televizyon izlemene veya film izlemene engel olacak kadar ses yok hocam :)

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Levent TURHAL çok teşekkürler aklımdaki model o zaten 349 tl lik versiyon bilgilendirme için teşekkürler ön tekerleğide yükseltmek için o aparatı kullanıyomısunuz ve trainere bağlamak kolaymı bisikleti ve son sorum o pembe trainer lastiğini kullanmaya gerek vArmı ? Teşekkürler :D

Levent34

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
b'Twin
@Ulaş Çavuşoğlu Aparatı kullanmıyorum çünkü Decathlon'da ki elemanla görüştüm altına kitap koysan da aynı görevi görüyor o kadar önemli değil dedi. Zaten cuk diye yerine oturuyor diyebilirim iki üç basit ince ayar yapıyorsunuz ki zaten kullanma kılavuzu Türkçe olduğundan dolayı yardımcı oluyor. Trainer lastiği kullanma konusunda da ben iyice araştırma yapmıştım. Ses olayını ciddi şekilde azalttığının bende kanaatindeyim ama eski lastiğin varsa onu kullanmanı tavsiye ediyorum. Çünkü lastiğin ömrü Trainer ile birlikte baya eskiyor sorun çıkarabilir.

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Lastiği zaten değiştiricem bir süre sonra mosso saolsun çin malı chao Yang diye bi lastik le gelio bisiklet :D teşekkürler cevap için@Levent TURHAL

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
traner lastği almak şart normal lastik kulanırsan hem ses daha çok hemde lastik parçalanıyor zamanla sağa sola parçacıklar sıçrıyor diye okumuştum

iogee

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
iogee
Bisiklet
Focus
asla gerçek sürüşün yerini tutmuyor ama azda olsa günlük binmek adına ve en önemlisi kış şartlarında kullanışlı alet bence