Trafikte sabah saatleri daha dikkatli olmak gerekli galiba.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
sabah işe gelirken minibüsün bitanesi gidonun sol tarafından bi öpücük aldı.
zaten bende uykuluyum sabah sersemi olduğum için reflexlerim henüz download edilmemişti.
sonra biraz yavaşladım müşteri aldığı kapıdan şöförü görecek şekilde
adamda gözünü zor açıyordu elini kaldırarak pardon işareti yaptı.
dedim kendi kendime adam benden daha kötü durumda.. :uyku:
bende tepki vermeden yoluma devam ettim. niye çünkü tepkime efektim de download edilmemişti :hihi:

nedir bizim bu trafikten çektiğimiz.
sabah uykusunu alamayanlara dikkat
öğle dikkatsiz sürücülere dikkat
gece içkililere dikkat
yaşamayalımmı biz :booo:

Scudo

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
şimdi aklıma geldi de müşteriler de tehlike altında o adamın sürdüğü minibüs ile :eek:

hcikler

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Carraro
yayalar,park halindeki araçlar,hatta miskin miskin dolanan sokak hayvanları şeklinde liste uzar gider,
Allah korusun...

Samet Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
299
Bisiklet
b'Twin
Akşam trafiğinde de millet sinirli oluyor, onlara da bulaşılmaz. En temizi sabah gün doğarken çıkıp turlamak herhalde. Daha millet sokaklara düşmeden :)

@chnkrmz Geçmiş olsun :)

Lenora Nora

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Lenora Nora
Bisiklet
Carraro
@chnkrmz Merhaba;
Adamlar uykudan kalkıp yüzünü sıkamadan trafige cıkan tipler.Aman dikkatli ol 1 hafta önce benim MTB nın gidona koldan araba vurdu beklerken bombos yolda.Gecmis olsun aman dikkat.
İyi Forumlar Dilerim.

apeironur

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Onur
Bisiklet
Cube
@chnkrmz, geçmiş olsun. Sırf bu uzayıp giden sebeplerden @Samet Arslan'ın da önerdiği gibi evden çıkış saatimi gün doğumuna çektim. Ne egsoz dumanı ne gürültü. O saatlerde tüm yollar, tüm trafik ışıkları, tüm kavşaklar, kuş sesleri, yeni biçilmiş çim kokuları benim oluyor. Akşam daha erken sızmamı saymazssak götürüsü yok.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun, ben o minibüslerle çok tartıştım ama sonuç alamayınca artık uzatmıyorum. Hangisine laf yetiştireceksin ? Sen kendini kolla yeter.

promuro

Üye
Tepki
44
İsim
Murat A.
Bisiklet
Carraro
Sadece gidondan öpücük alması şanslı olduğunu gösterir :)

alper52

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Alper
Bisiklet
Fuji
Önünüze kiriyorsa dikkatsiz se, arabanın çıkamayacağı ama sizin çıkabileceğini yol varsa aynasini kapatın devam edin:) nabion hodo hodo ederse "zaten kullanmiyorsun #%&€&(€%" diyip yplunuza devam edin :))

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
munubuslerden mumkun olduğu kadar uzak olmak lazım. bu arada onlar da sizde uykulu olabilirsiniz. biz 2 tekerler 4 tekerlerden her zaman 4 kat daha dikkatli olmak zorundayız. gidondan öpücük aldıysa dikkatsizliğinden değildir bu arada bazı munubus şöförleri bilerek yapıyor ve şöyle diyorlar senin ne işin var bisikletle yolda...

bu bisiklette munubusun onunde sağ şeridin olmayan emnıyet şeridinde giden ve munubusun yolcu indirip 15 20 sanıye de yolcu bekledığı trafıgı beklettığı munubusun 20 metre onunde gıden bisikletli. 1 sanıye beklemeye taahmullerı yok bısıkletlerı...

bir de bazıları yokuş yukarı giderken rampada frene basıyorlar bisikletli varsa arkadan gelen sonra gaza yükleniyorlar bisiklet rampada kalsın arkadan trafiği o kapatmış gibi olsun diye.

bisikletle giden birinin aynasıyla koluna çarptıktan sonra gaza basıp gülen yoldan gidersen çarparım işte öyle diyeni bile gördüm...

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz

supersonıc

Aktif Üye
Tepki
53
İsim
İbrahim K.
Evet dolmuslar cok tehlikeli oluyor. Nerde ne yapacaklari belli olmuyor. Yeri geliyor yalayip geciyor yeri geliyor bianda onunde duruyor. Bisikletin ustunde oldugumda dikkat ettgiim en inemli tasit.

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
önümde durmaları çok yapıyorlar. sanki müşteri kaçıyo. sıra sıra birbirimizi solluyoruz trafikte.