Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trafik kazası, bu sefer benim başıma geldi :(

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Fatih Buzgan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Hangi grup daha uygun olur bilemedim bu yüzden buraya yazıyorum, Murat abi sen duruma göre taşırsın. Dün saat 15:00 sularinda Duygun arkadaşimla Beykoz turu yapacağiz diye çıktık, Tubeless lastiği patlayinca Beylerbeyi'nden dönüp taksiye koyduk Duygun'un bisikletini, Duygun bana Kaçkar'da görüşürüz dedi, ben de yalnız döndüm, dönüşte Üsküdar'da otobüs son duraklarının hizasına gelirken arkamdan hızla otobüs geliyordu, ben de beni tanıyanlar bilir, trafikte hiç engel olmamaya çalışırım, kendime hiç korna çaldırmamaya çalışırım, araba gibi düşünürüm hep kendimi, arkadan da hızla otobüs gelince zaten hafif rampa aşağı yol, ben de 40km'yle iniyorum, otobüs son duraklarının tam orda, karşıdan bir taksinin hızla U dönüşü yaptığını gördüm görmemle sağ tamponuyla tokuşmamız ve benim taksinin üzerinden uçmam ve yere konmam bir oldu.

Kendimi bir anda yerde kıvranır şekilde ve başıma onlarca insan toplanmış halde buldum.Taksiciyi soruyordum herkese bırak sen hareket etme, sen kendine dikkat et, biz ilgileniyoruz dediler, millet hemen 112'yi aradı, Allah'tan 5dk içinde ambulans geldi, ben de tibbi mumessil oldugum için Numune hastanesine çalışıyorum ve bildiğim yer olduğundan Haydarpaşa Numune'ye götürmelerini söyledim.

Hastane'ye vardık hemen acile girdim, bir yandan serum takıyorlar, bir yandan polis gelip ifade alıyor, bir yandan hr branş doktorunun gelmesini bekliyorum, bi de bi refakatçi ariyorlar yanimda ama yok! :( cunku cep telim bozuk, ev arkadaşımdan emaneten aldığım çok eski Raks telefonun da şarjı çok az dayandığı için evde sürekli şarjda tutuyordum, yanıma almanın çok da anlamı olmayabiliyordu, o yüzden yanıma almamıştım, ve ailemle kız arkadaşımın cep nosu hariç kimsenin nosu ezberimde değildi.

Bi kartvizitim biraz para ve ehliyetim yanımdaydı, kartvizitimden firmamın genel müdürlüğünü ve ordan da bölge müdürümün telini öğrenmelerini söyledim onlar da sadece müdürümün büro telini verdiler eh, mesai saatini geçtiği için müdürüm de büroda yoktu.Cebini de vermemişler. Kız arkadaşımı arıyorum, telesekretere bağlamış onun da cebi sorunlu, iş yerini arıyorum cevap yok,bi dr. yardimiyla cebine mesaj bıraktım, karşıdaymış geç döncekmiş.

Her gelen halime acıyor, senin kimsen yok mu diyor, cep nosu kolay olan ve evi yakın olan bi arkadaşım geldi aklıma onu aradım ve çağırdım, Allah'tan o geldi, mutlaka birinin yanınızda olması gerekiyor çünkü evrak takibi, sedye kontrolü vb işler için siz yatarken bir şey yapamıyorsunuz. Kısa keseyim, normalde gece orda kalmam gerekiyordu ama o kadar vahim vakalar geliyor ki sizin acınızın önemi pek kalmıyor, dr belki sabaha kadar bir defa yanınıza ya gelecek ya gelmeyecek, ben dedim eve gidiyorum, kendime buradan daha iyi bakarim durum ciddileşirse geri gelirim.

Ama bana böbrek vb organlarda ezik olabilir şüphesiyle sonda taktılar ki Allah kimsenin başına o acıyı hissettirmesin, bütün bel acımı unuttum, o bi yandan sonda bi yandan sürekli organıma çivi sokuluyormuş hissi, yalvardım doktorlara şunu çıkarın idrarımda kan yok, ama şu an evde istirahatteyim ve sonda çıkmasına rağmen sanırım 1-2gün daha her tuvalette sonda acısını hissetmeye devam edeceğim.

Arkadaşlar dikkatli olun, o hastane ortamini yaşamak solumak istemiyorsaniz hep gözünüz açık olsun, ben zaten hep böyle biriyim, şehirlerarası gidiyorum, ama şehirçindeki birinin kendi hatasını siz telafi edemiyorsunuz tabi, bu yüzden biraz daha dikkat diyorum.

2. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Fatihcigim ben Mutlu, Tugrul'un yanindayim ve yazini gorduk, cok cok gecmis olsun,
    en kisa zamanda toparlanirsin ve bir daha boyle seyler yasamazsin insallah,
    yardim edebilecegimiz birseyler varsa haber vermemezlik etme...

Gecmis olsun

Mutlu ve Tugrul

3. Ramazan Keskin

Ramazan Keskin Yeni Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun..
    :)

4. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Çok büyük geçmiş olsun.Anladığım kadarıyla saygıyla andığımız muhterem taksici seninle hiç ilgilenmemiş. :boese157:

5. fangornents

fangornents Aktif Üye

Seviye:
    geçmiş olsun

6. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yaa çok üzüldüm :( :( Büyük geçmiş olsun Fatih abi, yardım edebileceğim birşey olursa çekinme ara beni cepten, 24saat açık, 0555 477 0 154 , kendine çok dikkat et.. :(

7. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Allah sizden razi olsun dostlarim, insanin dostlari olmasi ne guzel, zaten dun cebim yanimda olsaydi ilk arayacagim kisiler sizlerdiniz.
    Ailem Izmir'de oldugu icin gelemeyecekler ve orada bosuna evham olacaklardi, tekrar herkese tesekkurler.

8. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    abi büyük geçmiş olsun. acil şifalar diliyorum...

9. Corleone

Corleone Misafir

Karşıyakalı hemşerinde burda :cool:
    kaza olayı cok kötü hepimiz bunu yaşamışızdır dostum geçmiş olsun.

10. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:
    Gerçekten de büyük tehlike atlatmışsın Fatih.
    Geçmiş olsun.

11. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    sağolun insan dostlariyla güç buluyor, moral oluyor.
    Ne güçlüymüşüm ve kendime ne kadar iyi bakmışım ki biraz önce araba kullanıp üsküdar'a gittim ve bisikletimin durumuna baktım, gidonum kırılmış ve ön vites sanirim o da zincire değiyor ya yerinden oynamış ya da değişmeli yani masraf az gibi görünüyor ama binince daha bi belli olur.
    Yarin sanirim Izmir'e aile yogun bakim unitesine gidip 1hafta 10gun toparlanip donecegim.
    gorusuruz dostlarim.

12. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    kardeşim..kendine iyi bak..eskişehir'de de olsak yapılacak bi şey varsa can-baş üste...
    iyi haberleri ve yepyeni ist-izmir seferi yazılarını okumayı bekliyoruz...

Murat CER 0 555 631 82 22

13. izumi

izumi Aktif Üye

Seviye:
    Hepimiz bir sekilde ayni kaderi paylasiyoruz;
    yani etrafina bakmadan u donusu yapan,sinyalsiz sollayanlar,kapiyi yol ortasinda birden acanlar ve tabi bir de kotu niyetliler(yeni mesajimda bu konuya deginecegim)oldugu surece dikkatimiz oraninda hep ayni kaderi paylasiyoruz.

Kaderci bir karakterim olmasa da o kadar aciziz ki yollarda,bizi koruyan hic bir kural hic bir hak yokken ,dilimden baska bir sey soylemek gelemiyor...
    En azindan buralardan yasadiklarimizi paylasalim ve daha daha daha dikkatli olalim.

sevgiler

14. gky_ant

gky_ant Üye

Seviye:
    geçmiş olsun...

15. rahmetlide sollardı

rahmetlide sollardı Yeni Üye

Seviye:
    abi büyük geçmiş olsun bende o gün duygun abinin yanında kaçkardaydım.oda sen sölemişti onla birlikte geziyoduk diye.bizde o arada onun lastiğiyle uğraşıyorduk.neyse inşallah bi daha böyle bişey gelmez başına.

16. Süleyman Şatır

Süleyman Şatır Bisikletkolik

Seviye:
    Fatih...

Geçmiş olsun, çok üzüldüm...

17. duyguny

duyguny Forum Demirbaşı

Seviye:
    walla fatihcim ne diyeceğimi bilmiyorum...
    bugün ogün söledi bana inan çok üzüldüm ama ewe döndüğünü duyunca 1az daha iyi olmana sewindim yane durumun çok kötü olmamasına bende dün merak ettim zaten hatta yusufa da dedim alla alla dedim fatih arkamdan gelecekti diye...
    aksilikler üstüste bende indim 10 ytl werdim1 de üstüne suluğumu unuttum taxide..
    neyse geçmiş olsun diyelim sen 1 düzel bende f1 yarışlarına gideyim sonra ne antremanlar yaparız senle... şile mi istersin kawak mı....

18. Barbaros

Barbaros Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hadi iyileş kardeş 10 saatte izmir rekoru bekliyoruz senden :)