Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trabzondan fanatik suruculer araniyor

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Crossmax tarafından paylaşıldı.

1. Crossmax

Crossmax Aktif Üye

Seviye:
    Trabzondan olup, daglarda bisiklet suren arkadaslar var ise, simdiden tanismak isterim. Nasib olursa bu yaz daglarda gezmek isterim. Yani rota bilip guzel bir program hazirlayabilenler var ise lutfen tanisalim..

Ama butun Trabzonlu dag bisiklet severleriyle tanismak isterdim !

2. oldskull

oldskull Yeni Üye

merhaba ben trabzonda okumaktayım üniversite 3. sınıf buraya bisikletimi de getirdim.okula onunla gidip geliyorum hava elverişli olduğu kadar hafta sonları da uzun yol yapmaya çalışıyorum.bir kerelik maçkaya gittim bakalım daha gezmek isterim ama yalnız olmak iyi olmuyo.eğer buralardaysan irtibat kuralım derim.hoşçakal.

3. hasan çelebi

hasan çelebi Yeni Üye

Seviye:
    3 yıldır türkiyenin bazı gölgelerinde 1 haftalık geziler yaptım.Bu sene artvinden çıkıp Gürcistan Batum -tiflis'e gitmek istiyorum.Eğer bu güzergah olmassa artvin -borrçka-macehel-karagöl-kaçkarlar vb.bölgeyi bisikletle gezmek isitiyorum.Gerek Gürcistan Gerek doğu karadeniz hakkında bir bilgi verirsen sevinirim.

4. kurt

kurt Kıdemli Üye

Seviye:
    bir antalyalı olarak bir cok trabzonlu arkadasım var!walla hepside zehir gibi

5. Çağrı Ç.

Çağrı Ç. Aktif Üye

Seviye:
    biraz geç bağlandım siteye ama ... istediğim miktarı biriktirir biriktirmez mtb mi alacağımm... Trabzon'dayım .... ben bi kaç kişi görmüştüm Trabzon'da bu işi ciddiye alan.. bianchi leri vardı..

6. gökay29

gökay29 Üye

Seviye:
    toplamda kaç km gidebiliyorsun.mesala sümela veya çal magrasına trabzon merkezden çıknak koşuluyla gidebiliyormusun.nerede oturuyorsun.bisikletcileri tanıyormusun.sana nasıl ulaşsbiliriz

ben şu anda antalyada oturuyorum.2003 yılnda trabzonun ne kadar ilcesi varsa dolaştım.bu yaz bisikletle antalyadan çıkıp memlekete gelmeyi düşünüyorum.o sırsda oralarda olursan görüşmek isterim.akçaabatlı gökay

7. mesutunsal

mesutunsal Yeni Üye

Kusura bakmayın, uzun zamandır siteye girmediğim için yeni gördüm. Trabzonda epey sıkı bisikletçi mevcut. Yol bisikleti için Dr. Tarkan ve ekibi aşağı yukarı haftanın hergünü antrenman yapmakta. Trabzon MTB olarak mynet guruplarına bakarsanız KTU den birkaç öğretim üyesinin amatörce epey yer gezdiğini bulabilirisiniz ve gezilecek yerler hakkında da kendilerinden yardım alabilrisiniz

8. Crossmax

Crossmax Aktif Üye

Seviye:
    Bu yaz nasib olursa yine trabzona (carsibasi) izine gelecegim..Ozaman gezi yaparsaniz bana bu emailden ulasabilirsiniz (eger tabiki arkadas isterseniz yaniniza)..Biraz performans agirlikli olursa fena olmaz..

ilhan_1981@hotmail.com

9. Çağrı Ç.

Çağrı Ç. Aktif Üye

Seviye:
    mrb mesuttunsal.. KTU deki öğretim üyelerine nasıl ulaşabiliriz acaba .. mynet gruplarında bylamadım.. teşkkrlr...

10. Sedat Dinçer

Sedat Dinçer Aktif Üye

Seviye:
    cok güzel ya 2008 scott reflex 10 umla geliyorum trabzonu karıstırcam walla

ayrıca 1. sınıf trabzonda okuyorum samsunluyum

11. Sedat Dinçer

Sedat Dinçer Aktif Üye

Seviye:
    trabzon maçkada okuyoeum 1. sınıf bu mtb merakı bayağı zamandır wardı ama parca siftağını kadroyla başladım scott reflex 20 alacaktım ama firimi değiştirdim hem daha ağır hem daha gösterişsiz
    şimdi ise kron xc 4000 sahibi olmak üzereyim 1 hafta içinde
    walla bi dahaki eğitim yılında k, gezilere benide çağırırsanız sevinirim garfield_syk55@hotmail.com adresimden ulaşabilirsiniz

12. cedfaruk

cedfaruk Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende ktü de 1. sınıf öğrencisiyim bisiklet benim herşeyim benim en önemli sosyal faliyetim bende birkaçtane bisiklet var ama yenisini alacağım ktü de bir ilk olacak bisiklet klübünü kurmakta kararlıyım bunun için herşeyi yapacağım.. Ktü de bisiklet seven çok kişi var.. Kendime dj dirt jump 2008 sedona x11 veya dj 2006 cannondale chese 3 alamyı düşünüyorum. Bende bir tanede freestyle var yani genelde extreme agırlıklı seviyorum.. Bu yüzden de dj tercih ediyorum hem gezi hem extreme olacak. İnsanlar akrobasi hareketleri seviyor. Bende bumdan başka hiçbirşeyden bu kadar zevk almıyorum.. Bağlantı için silbir_omer@hotmail.com Trabzonda bu işi geliştireceğiz inşallah...

13. Çağrı Ç.

Çağrı Ç. Aktif Üye

Seviye:
    ii bakalım trabzonda sayıca artış oluyo yavaş yavaş.. bana da ulaşın..

14. mesutunsal

mesutunsal Yeni Üye

google dan trabzon_mtb olarak aratırsan mynet linki çıkmakta, linkte mail adresleride var, guruptan biriside benim

15. sepulnation

sepulnation Yeni Üye

üniversitede okuyan tüm arkadaşlar eğer kurulabilirse bisiklet kulübünde buluşmak ümidiyle...

16. cedfaruk

cedfaruk Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar inş kurulacak.. diger ünüversitelerin bisiklet klupleriylede görüşüyorum.. sağolsunlar yardımcı oluyorlar.. yakın bir zamanda kuracagız kulübümüzü inş.. tabi burada sizin gibi arkadaşlarada ihtiyacımız war.. eger ktü de olan arkadaşlar warsa kesinlikle görüşelim.. baglantı içinÇ: ( silbir_omer@hotmail.com ) bana mail atabilirsiniz.. ben buradan tanıştığım kişilerle görüşüyorum.. güzel planlarımız war.. sizleride beklerizz;)

17. barhan

barhan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Arkadaşlar haftasonu tur olursa bende katılabilirim lutfen msj atın.

18. Çağrı Ç.

Çağrı Ç. Aktif Üye

Seviye:
    tmmdır arkadaşım.. klup kurulsun turlar başladığı zaman senide haberdar ederiz..

19. hGÜLOĞLU

hGÜLOĞLU Yeni Üye

merhaba arkadaşlar bende trabzon da yaşıyorum esnafım kendi iş yerimizde çalışıyorum eğer gezi etkinliği olursa katılmayı çok isterim

20. Crossmax

Crossmax Aktif Üye

Seviye:
    Evet durumlar nasil..Trb de kiminle antraman yapabilirim bir ay sonra?