Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trabzon'da Güvenilir Bisiklet Bayii

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Alper Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Alper Yılmaz

Alper Yılmaz Aktif Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Forumdaki arama motorunu kullandım fakat bir sonuca ulaşamadım.Trabzon/Merkez'de MTB alabileceğim Sedona , Merida, Kron vb. markaların bayileri var mıdır?

2. ÖZGÜN DENİZ GÜNDÜZ

ÖZGÜN DENİZ GÜNDÜZ Yeni Üye

Seviye:
    Trabzonda yol bildiğim kadarıyla.araklı da carraro ghost bianchi yetkili bayisi var arkadaşıma bi ay önce ordan aldık 3 günde getirdi.

3. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merkezde Maraş caddesinden Meydana doğru giderken sağdan sonuncu sokakta ki pasaj da Kuzey bisiklet var en iyi bildiğim yer orası fakat bir alışverişim olmadı sadece girdim baktım çıktım. Söylediğiniz markalarıdan satıyor orta derecede bilgiye sahip bir arkadaş fakat alışveriş yaptıktan sonra sonuçları ne olur ne kadar mutlu ve tatmin eder sizi bilemiyorum.

4. LeventK.

LeventK. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Kron & Salcano Bayii'si Trabzon Fatih Lisesi'nin karşısında bulunuyor . Fakat ben sahibiyle pek anlaşamadığım için oradan alışveriş yapmadım.
    Merkez'de Uzun Sokak'ın Meydan'a en yakın arasında bir pasajda Kuzey Bisiklet bulunuyor , orası da Bianchi & Carraro bayii si , fakat farklı markalarda da bisiklet bulmak mümkün . Orayı tavsiye ederim .