Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Trabzon bisikletçiler kulübü kuruyorum

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında fatıh61 tarafından paylaşıldı.

1. fatıh61

fatıh61 Yeni Üye

Seviye:
    Trabzonlu arkadaŞlara sesleniyorum beyler ismim fatih 33 yaŞindayim trabzon merkezde yaŞiyorum ve boŞ zamanimda bisiklet sÜrerim ve tamir ederim.kafaya koydum bir bisiklet kulÜbÜ veya derneĞi kurmak istiyorum mekanimiz buluŞma yerimiz hazir.katilmak isteyenler bir kisaca tanitsa kendinide taniŞsak gÜzel bir baŞlangic olur.ramazandan sonra bÜyÜk ihtimal baŞlar turlar kilolari eritmemiz lazim :) herkese hayirli ramazanlar saygilarla fatih tosun trabzon

2. fatıh61

fatıh61 Yeni Üye

Seviye:
    ılk başta kendımı tanıtım ısmım fatıh tosun 33 yaşındayım avrupada doğdum büydum orda 11 sene okudum.sporu cok sevdığım ıcın futbola başladım cok ceşıtlı alman kulüblerde oynadım.masa tenısı kulüblerıne gectım orda başarılar elde etım.bısıklet sürmeyı zaten okulda öğretıler alman belgem bıle var. cocukluk yaşından berı bısıklet sürüyorum.21 yaşında sağlık sorunu nedenıyle sporu bırakmak zorunda kaldım ve cok kılo aldım zaten mesleğımde ahcı olduğundan cok yıyordum.şımdı toparladım kendımı ve 34 kılo verdım.gecen sene bısıklet satın aldım ve spora şımdı devam edıyorum.ama tek başına zevk vermıyor ve trabzonda anladımkı bısıklet süren cok var ama topluluk yok benımde böyle bır topluluk kurma aklıma geldı.ınşallah olur

3. efkan yüce

efkan yüce Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    akçaabat yıldızlıda oturuyorum.kardeşimle size katılmak isteriz.salcano astro-30 bisikletlerimiz var.

4. fatıh61

fatıh61 Yeni Üye

Seviye:
    Selam arkadaŞlar baŞka tanidiĞiniz bisikletciler varsa onlarada haber verebilirmisiniz? Sizin yaŞiniz kac acaba??

5. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    trabzon karabük e doğru bir inin de safranboluyu gezdirelim hocam :)

6. fatıh61

fatıh61 Yeni Üye

Seviye:
    Pick up kamyonla yaylaya cikiyoruz ordan 2 saat iniŞ kaclik rotorlarin var?? Hd sikintili oluyor ben v frene geciyorum karabÜke selamlar buyur gel

7. efkan yüce

efkan yüce Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    yaşım 19. dışarda çok bisikletciyle karşılaşıyorum ama hiçbiriyle tanışmışlığım yok.böyle bi grup kurulursa eğer elimden geldiğince tanışıp davet ederim.

8. ziyainal

ziyainal Forum Demirbaşı

Adı:
    Ziya
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    hocam selamlar biz trabzonda birkaç arkadaşlar birlikte sürekli pedallıyoruz tanışırız pedallarız

9. haasonyy

haasonyy Yeni Üye

Arkadaşlar speed 7000ile birlikte size katılabilirim ve araklıda oturuyorum 2012den beri 2500km yol yaptım galiba acemiliği atmış sayılırım adım Hasan b. Arada

10. Ahmet ADALI

Ahmet ADALI Yeni Üye

Seviye:
    Trabzonda yaşıyorum Ktüde okuyorum şuan bisikletim yok ama aranıza katılmayı düşünüyorum Kron xc150 düşünüyorum

11. Gökhan Taflan

Gökhan Taflan Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Trabzon'dan uzakta olsam da bir Trabzon'lu olarak sizi böyle bir uğraşınız olduğu için tebrik ederim. İzin zamanlarımda sizinle buluşup turlamayı çok isterim.

12. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Fatih 61 arkadaşımız Colnagosu ile kamyon arkası takılan sen misin? Bende de var yol bisikleti ama kimse yok koca Trabzonda varsa yoksa tabanca piyasası vart burda.

13. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Konuyla alakalı değil ama İstanbul da Kemal Tosun isimli bir akrabanız var mı acaba. Yoksa sadece soyad ve memleket benzerliği mi

14. Barış Şen

Barış Şen ilk aklını ve vücudunu geliştir.Bisikletini değil

Adı:
    Barış Şen
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Öncelikle herkese merhaba ben KTÜ'de okuyan Ankaralı 21 yaşında Sedona 711 v kullanan Trabzonda yaşayan bir öğrenciyim üniversitemiz bünyesinde KTÜBİS adı altında bisiklet kulübümüz var sınav zamanları haricinde haftalık periyotlarla toplantı tur düzenliyoruz.. Aktif olarak 30 belki daha fazlayız üye olarak sanırsam 100ü geçmiş durumdayız yönetici kadrosu daha iyi biliyor o değerleri.. Şahsım adına konuşayım yeni arkadaşları tanımak birlikte pedallamayı isterim Ziya İnal abimizle tanış durumdayız zaten saygılar sevgiler

15. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Sürmene de yaşıyorum Barış bey, ayakkabı için de mesaj atmıştım size, hafta sonları bende tek başıma spor amaçlı geziyorum, Specialized Allez Comp kullanıyorum. Katılmak isterim .

16. erkanposta61

erkanposta61 Yeni Üye

Adı:
    erkan kalyoncu
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    İsmim erkan Trabzon merkez de yaşıyorum , Bisikletimi yeni aldım , sporu ise çok seviyorum. Bilgi açısından eksiklerimi gidermek hemde bu sporu seven daha profosyonel arkadaşlar ile tanışmak istiyorum..yardımcı olursanız sevinirim.

17. serdar k

serdar k Bize her yer 61

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Ula bordoooooooo

erkanposta61 bunu beğendi.
  18. Transalp

Transalp Yeni Üye

Adı:
    Serhat
    Bisiklet:
    Kron
    Bende Trabzonda yaşıyorum Kron xc 150 bisikletim ile bu bu yaz tireboluda kamp yapmayı dusunuyorum . Toplu planlarsak guzel olabılır. Selametle

19. zobidik61

zobidik61 Yeni Üye

Adı:
    Berkay
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Trabzonda yaşıyorum 17 yaşındayım kron xc250 sahibiyim.okuldan fırsat buldukça pedallıyorum.Böyle bir kulup kurulursa katılmayı çok isterim

20. megaviator

megaviator Yeni Üye

Adı:
    Enes
    Bisiklet:
    Kron
    Trabzon'da yaşıyorum 16 yaşındayım.Kron bisikletim yolda geliyor.Şuan Salcanom var.Yaklaşık 10 yıldır bisiklet sürüyorum.Böyle bir oluşum olursa katılmak isterim