touring bisikleti önerisi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar uzun zaman sonra tekrar bir konuyla karşınızdayım. bu sefer aldığım triban 500 'ün kadrosu büyük geldiğinden satıp yeni bir tur bisikleti almaya karar verdim aklımda bazı markalar var mümkünse bunlardan önerirseniz sevinirim markalar specialized cannondale fuji surly merida maks bütçem 2000 lira ama az da olsa fark edebilir

Scudo

Turker.E

Daimi Üye
Tepki
211
İsim
Türker
Bisiklet
Cube
Fujinin touring modeli var 2300'e gördüm en ucuz..Kullananlar memnun ancak ben bindiğimde gidondan dolayı mıdır nedir hoşuma gitmemişti...

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
vsf alırdım yerinizde olsam...

ozgurgokalp

Daimi Üye
Tepki
663
Bisiklet
Cannondale
Carraro cr-t world modelini incelemelisiniz...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@massaget hocam vsf nedir

dropbarlı olmasını istediğimi yazmayı unutmuşum bu arada ayrıca yazan herkese şimdiden teşekkürler

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
@big bike Alman tur bisikleti markası, ben çok beğeniyorum...Tavsiyem budur...

(link)

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
@big bike Türkiye bayisi burası burada yazıyor bakın, fazlasıyla kaliteli bisikletler ben çok beğenmiştim bir gün almak istediğim bisikletler...

(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ben de şimdi ingilizceye çevirmeyi akıl edip gördüm yeşil renk bi dropbar lı modelleri var çok güzel ama yaklaşık 4500 tl ye geliyo benim şimdilik bütçemi aştı maalesef

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
@big bike Evet dropbarlı olanı öyle pahalı ama dropbarı sonradan da takabilirsin zor bir şey değil....Senin bütçene en yakın dropbarlı olan Fuji touring o da kaliteli bir marka ve bisiklet bu durumda onu öneririm ikinci seçenek...