Tour of Almaty...Ben de varım. YARDIM.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ve eve dönüş. Bu sefer iş yerinden 15 km sonra yarışın dönüş noktasına geldim ve km saatini sıfırlayarak devam ettim.

Rampanın başına 18.45 hızla çıkabildim, bu sırada gördüğüm en düşük hız 14.5 oldu. Sonrasında sonuna kadar turu 23.23 ortalama hızla bitirebildim. Son 3-4 km gerçekten beni çok yordu. Düze yakın olmasına rağmen hızım neredeyse 16 lara kadar düştü. Kondüsyon yetersiz belli ki.

Sonuçta gidiş geliş 30 km lik parkuru 32.27 ortalama hızla tamamlayabildim.

Gün içinde çalışıp çok yorgun olduğumu da belirteyim.

Ortalıkta ne çok 23 sayısı veya 32 dolaşıyor farkettiniz mi? Yoksa jim carry haklı mı? Yoksa ben yarışta 23. veya 32. mi olacağım? 3+2 5. de olabilirim, 3-2 birinci de. Neyse, "40 yaş üstü scott kullanan ve kızının adı Azula olan babalar" kategorisinde birincilik cepte. (Diğer baba ateş lordu Ozai hapiste)

Bu arada, kayıt yapmak üzere telefonu bisiklete, kaska veya formaya bir yere monte etmenin bir yolu varsa söyleyiniz lütfen, yapayım. Ama gözünüzü seveyim pet damacanayı keserek olmasın.
Özel telefon tutucu da demeyin, aradım yok.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Raşit S

hocam şhmanonun güzel bisiklet için küçük kamerları var yada gopromu ne marka onlardan baktınızmı yada düşündüzümü

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yarış sabah koşuldu.

Dediğinizi yaptım, sarışın bir mtb li hatun bulup O' nu takip ettim, yarışın zevkini çıkardım :islik:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Tabi doğrusu öyle değil :) Elimden geleni yaptım. Ama ilk otuza bile giremedim.
Tam sayıyı bilmiyorum, spiker 1.000 yarışçı dese de sıralamaya 498 kişi girmiş.150 yolcu, 348 mtb yarışçısı.

Dün akşam yağan yağmur nedeniyle yol ıslak, nem yüksek ve rüzgarlı bir sabahtı. Neyse ki yağmur yarış bittikten sonra başladı.
İlk sıralarda start alan, tek tip formalı guruplar yarışı domine ettiler beklendiği gibi. Peloton usülü gidip geldiler. Gidiş parkurunda birinciyle aramda 4 dakika fark varken, yokuşta beni harcadılar, fark 14 dakikaya çıkmış.

Neyse, konserimizi dinledik, pastalarımızı yedik, hediye tişört aldık. Güzel bir gündü.

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Raşit S
Grili olan Kudret abi mi ? :D . . (link) Bu nasıl bir kastır? :evil: . . (link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ebubekir sözbir

Aa, harbiden, Kudret abi olabilir, birilerine "Kartepe daha uzak mı bilader" diye soruyordu ama dilinden anlayan yoktu.

Kaslı bacakların sahibi eski bir Astana proteam üyesi. Ona da plaket bişeyler verdiler. Bisikleti zaten direk takımın bisikleti, gurup set super record elektronik. Bisiklette son nokta gibi bir şey.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu arada, yarışta ilk sıraları alanların hepsi pro lisanslı elemanlarmış. Kazakistan adına bazı ülkelere yarışa dahi gidiyorlarmış.
Lan ben de diyorum adam bana nasıl 14 dakika fark atabilir... Gerçi 50+ üç eleman da geçmiş beni daha ne diyim. Gelecek sefere daha iyi hazırlanayım bari.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Harbiden Kudret abi ya bu kadar mı benzer. :D