Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tour Down Under, 16-23 Ocak 2011

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında Sami Kazak tarafından paylaşıldı.

?

Sizce Tour Down Under 2011 Genel klasman birincisi kim olur?

Anketin kapanma tarihi 15 Ocak 2011.
  1. McEWEN Robbie AUS

    oy sayısı 1
    8,3%
  2. DAVIS Allan AUS

    oy sayısı 1
    8,3%
  3. ROJAS Jose Joaquin ESP

    oy sayısı 1
    8,3%
  4. GREIPEL Andre GER

    oy sayısı 7
    58,3%
  5. BROWN Graeme AUS

    oy sayısı 0
    0,0%
  6. HENDERSON Greg NZL

    oy sayısı 0
    0,0%
  7. GOSS Matt AUS

    oy sayısı 1
    8,3%
  8. Diğer

    oy sayısı 1
    8,3%
  1. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    [​IMG]
    Resmi Site


    Cancer Council Classic

    Date: Sunday 16 January 2011
    Start and Finish: Adelaide, Rymill Park
    Start Time: 7.15pm*
    Finish Time: 8.25pm* ETA
    Race Distance: 51km

    [​IMG]

    Stage 1

    Date: Tuesday 18 January 2011
    Start and Finish: Mawson Lakes to Angaston
    Start Time: 11am (The Boulevard, Mawson Lakes)
    Finish Time: 2.29pm ETA
    Race Distance: 138km

    [​IMG]

    Stage 2

    Date: Wednesday 19 January 2011
    Start and Finish: Tailem Bend to Mannum
    Start Time: 11am (Railway Terrace, Tailem Bend)
    Finish Time: 2.41pm ETA
    Race Distance: 146km

    [​IMG]

    Stage 3

    Date: Thursday 20 January 2011
    Start and Finish: Unley to Stirling
    Start Time: 11am (King William Road, Unley)
    Finish Time: 2.34pm ETA
    Race Distance: 129km

    [​IMG]

    Mutual Community Stage 4

    Date: Friday 21 January 2011
    Start and Finish: Norwood to Strathalbyn
    Start Time: 11am (The Parade, Norwood)
    Finish Time: 2.28pm ETA
    Race Distance: 124km

    [​IMG]

    Jayco Stage 5

    Date: Saturday 22 January 2011
    Start and Finish: McLaren Vale to Willunga
    Start Time: 11am McLaren Vale
    Finish Time: 2.19pm ETA
    Race Distance: 131km

    [​IMG]

    Stage 6

    Date: Sunday 23 January 2011
    Start and Finish: Adelaide City Council Street Circuit
    Start Time: 1.30pm* (King William Road, Elder Park)
    Finish Time: 3.15pm approximately
    Race Distance: 90km*

    [​IMG]


    Start list: (ön liste)

    OMEGA PHARMA-LOTTO (BEL)
    1. GREIPEL Andre GER
    2. VAN DE WALLE Jurgen BEL
    3. HANSEN Adam AUS
    4. KAISEN Olivier BEL
    5. REYNES Vicente ESP
    6. ROELANDTS Jurgen BEL
    7. SEIBERG Marcel GER

    Team Manager: FRISON Herman (BEL)

    TEAM RADIOSHACK (USA)
    11. ARMSTRONG Lance USA
    12. McEWEN Robbie AUS
    13. CARDOSO Manuel POR
    14. HERMANS Ben BEL
    15. IRIZAR Markel ESP
    16. ROSSELER Sebastien BEL
    17. RAST Gregory SUI

    Team Manager: AZEVEDO Jose (POR)

    HTC-HIGHROAD (USA)
    21. CAVENDISH Mark GBR
    22. EISEL Bernhard AUT
    23. GOSS Matt AUS
    24. GRABSCH Bert GER
    25. PATE Danny USA
    26. RENSHAW Mark AUS
    27. ROULSTON Hayden NZL

    Team Manager: PEIPER Allan (AUS)

    TEAM SKY (GBR)
    51. ROGERS Michael AUS
    52. THOMAS Geraint GBR
    53. GERRANS Simon AUS
    54. HENDERSON Greg NZL
    55. SUTTON Chris AUS
    56. SWIFT Ben GBR
    57. HAYMAN Mathew AUS

    Team Manager: YATES Sean (GBR)

    ASTANA (KAZ)
    61. DAVIS Allan AUS
    62. CLARKE Simon AUS
    63. GOUROV Maxim KAZ
    64. GRIVKO Andriy UKR
    65. IGLINSKIY Valentin KAZ
    66. KANGERT Tanel EST
    67. NEPOMNYACHSHIY Yevgeniy KAZ

    Team Manager: BONTEMPI Guido (ITA)

    RABOBANK (NED)
    71. BROWN Graeme AUS
    72. LEEZER Tom NED
    73. MATTHEWS Michael AUS
    74. ten DAM Laurens NED
    75. van EMDEN Jos NED
    76. VERMELTFOORT Coen NED
    77. WEENING Pieter NED

    Team Manager: van HOUWELINGEN Adri (NED)

    QUICK STEP (BEL)
    81. CHICCHI Francesco ITA
    82. BANDIERA Marco ITA
    83. CIOLEK Gerald GER
    84. ENGELS Addy NED
    85. MALACARNE Davide ITA
    86. REDA Francesco ITA
    87. VERMOTE Julien BEL

    Team Manager: van SLYCKE Rik (BEL)

    KATUSHA (RUS)
    91. GALIMZYANOV Denis RUS
    92. HORRACH Juan ESP
    93. IVANOV Sergei RUS
    94. KUCHYNSKI Aliaksandr BLR
    95. TRUSOV Nikolay RUS
    96. VANDENBERGH Stijn BEL
    97. VORGANOV Eduard RUS

    Team Manager: KONYCHEV Dmitriy (RUS)

    Ag2r (FRA)
    101. LOUBET Julien FRA
    102. CHAMPION Dimitri FRA
    103. PERGET Mathieu FRA
    104. GODDAERT Kristof BEL
    105. HOUANARD Steve FRA
    106. KADRI Blel FRA
    107. KRIVTSOV Yuriy FRA

    Team Manager: BIONDI Laurant (FRA)

    LAMPRE-ISD (ITA)
    111. BALLONI Alfredo ITA
    112. PEREZ ARRIETA Aitor ESP
    113. BONO Matteo ITA
    114. BUTS Vitaliy UKR
    115. MORI Manuele ITA
    116. SPEZIALETTI Alessandro ITA
    117. RIGHI Daniele ITA

    Team Manager: BONDARIEW Bogdan (POL)

    LIQUIGAS-CANNONDALE (ITA)
    121. CIMOLAI Davide ITA
    122. KOREN Kristijan SLO
    123. MARANGONI Alan ITA
    124. SABATINI Fabio ITA
    125. PONZI Simone ITA
    126. VIVIANI Elia ITA
    127. WURF Cameron AUS

    Team Manager: MARIUZZO Dario (ITA)


    BMC RACING TEAM (USA)
    131. BALLAN Alessandro ITA
    132. KRISTOFF Alexander NOR
    133. MURPHY John USA
    134. SIMON Zahner SUI
    135. ROE Timothy AUS
    136. KOHLER Martin SUI
    137. MOINARD Amael FRA

    Team Manager: SAYERS Michael (USA)

    SAXO BANK SUNGARD (DEN)
    141. PORTE Richie AUS
    142. HAEDO Juan Jose ARG
    143. COOKE Baden AUS
    144. SORENSEN Nicki DEN
    145. TANNER David AUS
    146. HAEDO Sebastian ARG
    147. VANDBORG Brian DEN

    Team Manager: McGEE Bradley (AUS)

    EUSKALTEL-EUSKADI (ESP)
    151. ISASI Iaki ESP
    152. IZAGIRRE Gorka ESP
    153. MINGUEZ Miguel ESP
    154. IZAGIRRE Ion ESP
    155. PEREZ Ruben ESP
    156. SESMA Daniel ESP
    157. VELASCO Ivn ESP

    Team Manager: LARRAZABAL Josu (ESP)

    MOVISTAR TEAM (ESP)
    161. ROJAS Jose Joaquin ESP
    162. GUTIERREZ Jose Ivan ESP
    163. LOPEZ David ESP
    164. MADRAZO Angel ESP
    165. PASAMONTES Luis ESP
    166. GARCIA Jose Vicente ESP
    167. VENTOSO Francisco ESP

    Team Manager: ARRIETA Jose Luis (ESP)

    VACANSOLEIL DCM (NED)
    171. BELKOV Maxim RUS
    172. DE GENDT Thomas BEL
    173. FEILLU Romain FRA
    174. LAGUTIN Sergey UZB
    175. ONGARATO Alberto ITA
    176. SELVAGGI Mirko ITA
    177. VAN LEIJEN Joost NED

    Team Manager: CORNELISSE Michel (NED)

    UNI SA - AUSTRALIA (AUS)
    181. Luke Roberts SA
    182. Wesley Sulzberger TAS
    183. Jonathan Cantwell QLD
    184. Luke Durbridge WA
    185. Michael Hepburn QLD
    186. Mitchell Docker VIC
    187. *Final starter TBA
     
  2. Onur Berberci

    Onur Berberci Bisikletkolik

    Kayıt:
    21 Nisan 2008
    Mesajlar:
    1.311
    Beğeniler:
    1.304
    Şehir:
    İstanbul / Küçükçekmece
    Seviye:
    Tour Down Under ile sezon başlıyor. Bu arada uydudan izleyebileceğimiz bir kanal var mı? Rai yayınlar mı acaba?
     
    cagatay-taha bunu beğendi.
  3. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Yarış Avustralya'da olacağı için sabahın köründe seyrederiz ancak ; justintv ve fromsports a da engelleme koymuşlar . Bu sezon tatsız geçecek .

    Arkadaş Mark Cavendish'i yazmayı unutmuş. Cavendish'in olduğu yerde Farrar ikinci , Greipel ise ancak üçüncü olur . Bu tur sprinterlere yönelik bir tur bunu unutmayalım. Farrar yok sanırım o zaman Greipel 2. olur . Güzel sprintler izleyeceğiz
     
    cagatay-taha, Gülgün ve osmaner bunu beğendi.
  4. osmaner

    osmaner Aktif Üye

    Kayıt:
    12 Haziran 2010
    Mesajlar:
    127
    Beğeniler:
    169
    Şehir:
    Istanbul
    Seviye:
    Garmin-Cervélo'da Farrar takımın başında. Avustralya'da sıkı finişler izleyeceğiz bu sene.
     
    Gülgün ve Cem Unden bunu beğendi.
  5. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:

    Garmin-Cervelo kadrosunu göremedim
     
  6. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    TEAM RADIOSHACK (USA)
    11. ARMSTRONG Lance USA
    12. McEWEN Robbie AUS
    13. CARDOSO Manuel POR
    14. HERMANS Ben BEL
    15. IRIZAR Markel ESP
    16. HUNTER Robbie RSA
    17. RAST Gregory SUI

    Team Manager: AZEVEDO Jose (POR)

    GARMIN-CERVELO USA
    31. FARRAR Tyler USA
    32. BOBRIDGE Jack AUS
    33. DEAN Julian NZL
    34. LANCASTER Brett AUS
    35. MEYER Cameron AUS
    36. WILSON Matthew AUS
    37. MEYER Travis AUS

    Team Manager: WHITE Matthew AUS

    RABOBANK (NED)
    41. BROWN Graeme AUS
    42. LEEZER Tom NED
    43. MATTHEWS Michael AUS
    44. ten DAM Laurens NED
    45. van EMDEN Jos NED
    46. VERMELTFOORT Coen NED
    47. WEENING Pieter NED

    Team Manager: van HOUWELINGEN Adri (NED)

    LEOPARD TREK (LUX)
    71. O'GRADY Stuart AUS
    72. PEDERSEN Martin DEN
    73. DENIFL Stefan AUT
    74. VIGANO Davide ITA
    75. KRISTEN MORTENSEN Martin DEN
    76. CLARKE William AUS
    77. SILVA PIRES Bruno Manuel POR

    Team Manager: NEIENDAM MICHAELSEN Lars DEN


    P.C.: RADIOSHACK takımında Rosselerin yerine Hunter değişkiliği yapıldı. RABOBANK takımının numaraları değişti.
     
    Cem Unden bunu beğendi.
  7. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    Cavendish ve Farrar sprinter olarak Greipel'den daha üstün. Fakat sezonun ilk yarışı olduğu için, Australya'da bu ikilinin ciddi bir performans ortaya koyacağını zanetmiyorum. Forma girmek için onlara daha erken gibi geliyor. Bu tip yarışlarda genelde takımın 2.ci sprinterleri kendilerini gösteriyor, onun için Goss'u seçtim. ;)
     
    Cem Unden ve ali_gülcan bunu beğendi.
  8. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    Sprinterler için etaplar bu sene uygun düzenlenmiş, önceki seneleri Willunga’ya kadar sprinterler için zor etaplar vardı, bu sene onuda kaldırdırdılar.
    Yıldız sporcularn katılımlaryla, herkez en iyi derecesini göstrecek demek te yanlış olur, bazı faktörleride göz önünde bulundurmak gerekiyor – kim hangi formda, kim ne amaçlı bu yarışa katılıyor v.s.
    Motivasyonda önemli. Evet ProTour yarışı ve hemen hemen bütün elit sprinterler burda, fakat onların burda kazanmak için kendilerini yırtacağını düşünmüyorum. Tabi geçen seneki gibi Greipel’in ....ci sıralardan hız alarak etap kazanması, bu sene zor gibi gözüküyor. Cav ve Farrar - kazanıra ''ne güzel’’, olmazsa – ''biz buraya gezi ve PR amaçlı gelmiştik’’ derler.:):D
    Bu kadar yıldızın katılımı UCI’in bisiklet sporunun başka kıtalarda yaygınlaştırma programı altında yatıyor...:rolleyes:



    *Arkadaşlar kendi görüşleriniz, haberleriniz varsa paylaşın.
     
    Cem Unden bunu beğendi.
  9. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Kısmen haklısın ama bu sprinter milleti bir kez poposunu kaldırdı mı seleden ,yarıştan mutlaka zaferle ayrılmak ister. Cavendish , Farrar , Greipel arasında geçen senelerden kalma çok büyük hesaplaşmalar var . Cavendish için bundan sonraki en önemli yarış Ardennes Klasikleri , sonra Mayıs'ta Tour of California yapar ,ardından da TdF .Yani en erken podyum kazanmak isteyeceği yarış Nisan'da. Bence en az 1 finiş almak isteyecektir .

    Farrar ise geçen sene ezik kaldı , Cavendish'e karşı . En eziği ise Greipel bunların arasında . İkisine karşı bir üstünlüğü yok . Bu yarış sezonbaşı olmasına rağmen bisiklet camiasında çok önem verilen bir yarış . Geçen seneye göre de kadrolar çok daha güçlü.
     
    Gülgün ve osmaner bunu beğendi.
  10. Soner Sarihan

    Soner Sarihan Onursal Üye

    Kayıt:
    17 Temmuz 2005
    Mesajlar:
    3.915
    Beğeniler:
    8.487
    Şehir:
    İznik
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    GREIPEL 'e oy verdim.

    Nasıl izleyebileceğimiz konusunda bir çözümü olan var mı ?
    teşekürler.
     
  11. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    Tabi bu Cavendish ve Farrar için geçerli, ikiside burda 1 veya fazla finiş almaya çalışacaklar. Ama ben genel klasman birinciliğini kastetmiştim.


    Bu arada:
    Australian Open Road Championships 2011
    Elite Men Road Race, Buninyong 163.2km
    9 Ocak 2011

    Sonuçlar:
    1 Jack Bobridge (Norwood CC) 4:12:42
    2 Matt Goss (West Tamar CC) 0:00:37
    3 Simon Gerrans (Mansfield Mt Buller CC)
    4 Bernard Sulzberger (West Tamar CC)
    5 Lachlan Norris (MTBA)
    6 Cameron Meyer (Midland CC)
    7 Travis Meyer (Midland CC)
    8 Matt Wilson (Chelsea & Peninsula CC) 0:01:22
    9 Nathan Earle (Hobart Wheelers)
    10 Timothy Roe (Norwood CC) 0:01:37
    11 Leigh Howard (Geelong Cycle Club)
    12 Baden Cooke (Carnegie Caulfield CC)
    13 Steele Von Hoff (Chelsea & Peninsula CC)
    14 Allan Davis (Bundaberg Cycle Club)
    15 Michael Matthews (Vikings CC ACT)

    *Australya'daki bazı yarışlarda sporcular yerel takımları temsil edebiliyor.
     
    Cem Unden bunu beğendi.
  12. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    Genel klasman lideri
    [​IMG]


    Dağ puan lideri
    [​IMG]

    Sprint puan lideri
    [​IMG]

    En genç lider (26 yaş altı)
    [​IMG]

    En agresif sporcu
    [​IMG]

    En iyi takım (takımların etaptaki ilk 4 sporcusu zamanıyla belirleniyor)
    [​IMG]
     
    osmaner bunu beğendi.
  13. Batuhan Ustaoğlu

    Batuhan Ustaoğlu Aktif Üye

    Kayıt:
    2 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    166
    Beğeniler:
    68
    Şehir:
    İstanbul
    Seviye:
    Avustralyda olduğunu unutmuşum.Eurosporttan izlerim diye düşünüyodum :(

    Acaba tekrar olabilir mi ?
     
  14. Hasip Çehre

    Hasip Çehre Onursal Üye

    Kayıt:
    18 Ağustos 2010
    Mesajlar:
    1.626
    Beğeniler:
    1.704
    Şehir:
    istanbul
    Seviye:
    arkadaşlar izlemenin yolunu bulalım bir an önce....
    Arjantin turuda geliyo...
     
  15. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    Mark Cavendish

    [​IMG]

    Pazar günü, Mark Cavendish sezon 2011 yılının ilk yarışında yer almak için Adelaide kentine geldi, Cavendish hemen her zaman ondan beklenen beklentileri en aza indirimeye çalıştı. O basın reportajında - "Açıkçası, genel klasman için yarış benim için değil, Takım için - evet.’’
    Tour de France yarışında 15 etap kazanan spinter Ocak ayında sporculardan büyük işler belmek henüz erken olduğunu belirtiken: ‘‘Formum Ocak ayında oldukça iyi diyebilirim, tabi ki Tour de France’daki gibi formda değilim. Biz buraya gerçekten güçlü ekiple geldik, etaplarda çok uzun değil, ancak onlar çok zorlu geçecek, kazanabilecek çok yarışçı bu yarışmada mevcut. Ama takım olarak burada kazanmak için mümkün olan her şeyi yapacağız. " – dedi.
    Ancak Cavendish’in Australya ziyareti, Andrei Grepel’le gerçekleşmesi beklenenen düellonun gölgesinde kalacak, izleyici ve basının merak ettiği bu düellonun nasıl sonuçlanacaği. Cavendish bu konudan uzak durmayı tercih ediyor, basın reportajında ondan direkt Greipel ile rekabet hakkında sorulduğunda, o gazetecilere genel kapsamlı cevap vermeye çalıştı: - "Burda çok büyük sprinterler var ve ben hepsi ile birlikte yarışmayı sabırsızlıkla bekliyorum", Greipel’le olan ilişkiler konusunda, Cavendish şunları söyledi: "Biz çok nadiren aynı anda aynı yerde bulunuyoruz." Greipel’le takımdan ayrıldıktan sonra konuştunuz mu sorusuna: "Neden onunla konuşmam gerekiyor? Ben sezon sonundan beri benim takımımdan olamayan 4 kişiyle görüşmüşümdür. Onunla olan ilişkim, benim takımından olamayan herhangi bisikletçi ile aynıdır - ben onları yenmem gerekir ve bu benim işim."

    kaynak: ABC.net.au
     
    osmaner bunu beğendi.
  16. Gülgün

    Gülgün Kıdemli Üye

    Kayıt:
    23 Ağustos 2007
    Mesajlar:
    218
    Beğeniler:
    209
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    İzlemenin bir yolunu bulan var mı acaba ?
    EuroSport , bu saatlerde yayında olmuyor zaten.
    Net üzerinden yayınlayacak bir kanal bulursanız paylaşır mısınız ?
     
  17. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    Cancer Council Classic - 16-01-2011
    Results
    1 Matthew Goss (Aus) HTC-Highroad 1:05:12
    2 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad
    3 Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack
    4 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale
    5 Chris Sutton (Aus) Sky Procycling
    6 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek
    7 Ben Swift (GBr) Sky Procycling
    8 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team
    9 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale
    10 Allan Davis (Aus) Astana
    11 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team
    12 Francesco Chicchi (Ita) Quick Step Cycling Team
    13 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team
    14 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
    15 Andre Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto
    ...
     
    osmaner bunu beğendi.
  18. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
  19. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    [​IMG]

    Stage 1 Results

    1. Matthew Goss (Aus) HTC-Highroad 3:17:08
    2. Andre Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto
    3. Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack
    4. Chris Sutton (Aus) Team Sky
    5. Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale
    6. Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM
    7. Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing
    8. Inaki Isasi (Spa) Euskateltel-Euskadi
    9. Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar
    10. Greg Henderson (NZI) Team Sky
    ...

    General Classification

    1. Matthew Goss (Aus) HTC-Highroad 3:16:58
    2. Andre Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:00:04
    3. Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack 0:00:06
    4. Mitchell Docker (Aus) UniSA-Australia 0:00:07
    5. Mathieu Perget (Fra) AG2R-La Mondiale
    6. Simon Clarke (Aus) Astana
    7. Miguel Minguez (Spa) Euskaltel-Euskadi
    8. Chris Sutton (Aus) Team Sky 0:00:10
    9. Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale
    10. Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM
    ...
     
  20. Sami Kazak

    Sami Kazak Yeni Üye

    Kayıt:
    3 Ocak 2011
    Mesajlar:
    48
    Beğeniler:
    55
    Şehir:
    Almaty
    Seviye:
    [​IMG]
    Stage 2 results
    1.Ben Swift (GBr) Team Sky 3: 27:44
    2.Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack
    3.Graeme Brown (Aus) Rabobank
    4.Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
    5.Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
    ...

    General Classification
    1.Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack 6:44:42
    2.Matthew Goss (Aus) HTC-Highroad
    3.Ben Swift (GBr) Team Sky
    4.Andre Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:00:04
    5.Mitchell Docker (Aus) UniSA-Australia
    ...
    127 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 0:03:52 :(
    130 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad 0:03:57 :(
    [​IMG]
     
    reha genç bunu beğendi.