Tour de France 2016

Bora Kıraç

Aktif Üye
Tepki
418
İsim
Bora Kıraç
Bisiklet
Scott
@Ozan k. Alp D'huez bu sene yok :) Yani Quintana için artık köprüden önce son çıkışlar.

Scudo

Alper Arslantürk

Aktif Üye
Tepki
415
Bisiklet
Canyon
Son 30 kilometre yemede yanında yat resmen :) Froome ipi çekebilir ya da savunmada kalır. Fantastik bir şey beklemiyorum kimseden.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@isamorgil

işte şimdi yıkıldım,kintana benim için bitti,froome yapsın onuda silerdim,kintana favorimdi ,ama kintana bu hareketi ile beni yıktı.ha contadoruda silmiştim,etinde doping çıkmıştı,ama bilmediğini söylemiş idi,günahı ona,genede düştükten sonra ayakkabısız çevirmişti,ona saygım oldu,ama sonuç değişmedi o da çekildi,froome zirvede....

Celeste

Aktif Üye
Tepki
158
İsim
Saruhan Er.
Bisiklet
Bianchi
Cavendish, Rio nedeniyle pedallamayacağını açıkladı. Son sayfalara baktım ama bununla ilgili haber bulamadım.

isamorgil

Daimi Üye
Tepki
617
İsim
isa morgil
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe abi yarış komitesi motora tutunma olayını pas geçti yoksa şutlar yani :) gerçi görüntü çok kısa kimileri kalabalıktan düşmemek için tutunmuş olabilir diyorlar ama destek alsan avucu dirseğini neyse dayarsın. bu bildiğin çocuklar gibi takılmıştı yani :)

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
@Bora Kıraç doğru.
Şimdi baktım bu 3 gün tırmanışçı 1 tt, 2 tane de yokuşlu etap var. Sondan bir önceki etap da yokuşlu ama inisle bitiyor bakalım tur'a heyecan gerekiyor gelecek mi...

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Benim için kraliçe etap budur. Team SKY burada asıl sınavı verecek,eğer Chris Froome burada da tek kalmazsa tur bugün burda biter.

TheRock

Üye
Tepki
46
Bisiklet
Specialized
buyuk bir aksilik olmazsa kosan adam 3 zaferini sagan da 6. green zaferini kutlayacak. Cavendish birakti ama zaten kalsa da kendi bile Sagan dan yesili alamayacagini belirtti.

Volks

Forum Demirbaşı
Tepki
644
İsim
Volkan
Bisiklet
Specialized
o ormanlık alan ( uçurumlu olan yer ) ne kadar güzel be arkadaş..
süresim geldi.

Erdem C.

Daimi Üye
Tepki
157
Bisiklet
Diğer
froome un başına bişi gelmezse turun genel klasmanı değişmez diye düşünüyorum.

Bora Kıraç

Aktif Üye
Tepki
418
İsim
Bora Kıraç
Bisiklet
Scott
Froome çok net domine ediyor. Quintana'nın bir şey yapacak hali yok.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Bir tur daha bitti :) Hayırlı olsun.

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Quintana bu saatten sonra kendine nane-limon yapıp içsin...Koca tur boyunca hiçbirşey yapamadı ki Valverde onun için kendini parçaladı...Contador'un en ölü hali bile bizlere seyrederken heyecan veriyordu...Mis gibi zirveleri dizi seyreder gibi ataksız boş boş izledik...Team SKY evet çok kuvvetli bununda farkındaydık ama karşı koyma adına o kadar takımdan hiçbir çaba görememek beklenen 1 sene adına kötü oldu...Ayrıca Pantano inanılmaz bir 3.hafta geçiriyor güzel bir çıkış yaptı:harika:...Alkışın en büyüğü benden yana Wouter Poels'e geliyor gerçekten inanılmaz bir domestic performansı sergiledi:harika::harika::harika:Tebrikler Froome;)

• Beğen
Tepkiler: Domestik

isamorgil

Daimi Üye
Tepki
617
İsim
isa morgil
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
evet geldik ikinci zamana karşı yarışına. 13. etapta da bir önceki zamana karşı sonuçlarına yakın değerler ile biterse FROOME en yakın rakibi MOLLEMA ya +2dk daha fark atarak toplam zamanda +4,5 dk gibi bir farka çıkmış olacak. tdf2016 nın sonunu görmeye başladık sanki :)

gönüllerin favorisi QUINTANA ise kafa olarak eve gidiyor sanki artık :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Froome kaza olmazsa bu Tour u kazanır. Nibali gibi bir performans beklemeyin. Sadece klasman değişir. Son hafta fark kapatmak hele ki Froome a karşı çok zor. Champ-Ellyse ve etap galibiyetleri dışında heyecan kalmadı.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.303
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tadımlık,kısa ve acısız:cool: yokuş yukarı zamana karşı etabı..

PROFIL.png

PROFILCOLSCOTES_1.png