Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Toshiba Encore WT8-a-102 Tablet (Windows 8.1 - Windows 10)

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Enis Özer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Enis Özer

Enis Özer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, geçen sene vatan bilgisayardan aldığım toshiba windows 10 yüklü tabletim ihtiyaçtan dolayı satılıktır. 1 sene daha garantisi vardır. Çok az kullanılmış olup, hiç yere düşmedi. Hiçbir yerinde darbe çizik vs. hasar kesinlikle yoktur. Kutudan windows 8.1 olarak çıkıyor, ben windows 10'a yükselttim, almak isteyen kişi hangi işletim sistemini istiyorsa yükleyip gönderebilirim. Bu arada tablet x86 işlemciye sahiptir yani dokunmatik ekranlı bilgisayardır dolayısıyla bütün windows uygulamalarını bilgisayardan farksız şekilde çalıştırmaktadır. Bildiğiniz laptop'un dokunmatik ekranlı halidir. 8" ekranı vardır. Micro USB yuvasından flash bellek, klavye-mouse vs. bilgisayara bağlanabilen herşeyi bağlayabilirsiniz. Yanında kılıfı, micro-USB hub ve en alt resimde gördüğünüz klavye-mouse hediyemdir. MediaMarkt'ta tabletin fiyatı 999 TL'dir. Bendeki fiyat hepsi beraber 450 TL'dir. Kargo alıcıya aittir.

Özellikleri:
    4 çekirdekli 1.33 GHz Intel Atom işlemci
    2 GB DDR3 RAM
    32 GB depolama alanı
    microSD yuvası
    Arka kamera 8 megapiksel, ön kamera 2 megapiksel
    GPS, Bluetooth, Wi-Fi bağlantı seçenekleri
    8" IPS LCD ekran, 1280X800 çözünürlük
    HDMI çıkışı
    micro USB, otg USB

2. Enis Özer

Enis Özer Kıdemli Üye