Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Torpado sportage820 vs sedona410

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ensfrkts tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
?

Sedona 410 mu Torpado Spartage 820 mi?

1. Sedona 410

oy sayısı 4
    100,0%
  2. Torpado 820

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ensfrkts

ensfrkts Yeni Üye

Adı:
    Enes Faruk Taş
    Bisiklet:
    Diğer
    Merhabalar,

Dün Torpado marka bir bisiklet aldım. Bisikleti satan şirketin servis-garanti sağladığı bir marka olarak duruyor ama daha önce hiç adı şanı duymadım. Frenler promax,arka hazne shimano,arka aktarıcı shimano alivio, lastikler metro. Dandik geliyor bana biraz. Hiç içime sinmedi. Sizden Sedona 410 modeliyle kıyasmalasını talep edeceğim. Sedona Sram kullanıyor o modelinde ve bilindik,toplama bisikletlerden biri. Ne yapayım,iade edeyim mi Torpado'yu?

2. Osman Tuğrul

Osman Tuğrul Forum Bağımlısı

Seviye:
    @ensfrkts Merhaba, öncelikle forumda bu tarz konulardan çok sayıda var. İnceleme - Sedona 410 bu linki incelemenizi isterim. Sedona 410'u kullanmadım fakat, ben olsam sedona gibi bir markanın bisikletini kullanmak isterdim, ikisi arasında kalsaydım eğer.

3. ensfrkts

ensfrkts Yeni Üye

Adı:
    Enes Faruk Taş
    Bisiklet:
    Diğer
    Kusuruma bakmayın forumda yeniyim,zamanla daha doğru kullanmaya başlarım forumu. Teşekkür ederim görüşünüz için.

4. eren konu

eren konu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ikisi farklı tarzda bisikletler ithal, köklü ve belliki daha iyi bir marka fakat sedona 410 fitness tarzı iken torpado 700c yani ben şahsen tarzından kaynaklı olarak sedona 410 derdim.
    yani bu şöyle birşey mercedes daha iyi bir markadır ama ben mercedes pickup almaktansa vw passatı tercih ederim.(tamamen örnek)