Toroslar'ın Etekleri Zil Çalıyordu! (1.Gün)

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
Adeta bizi büyüleyici bir doğaya götürdünüz,emeğinize sağlık...

Scudo

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
tek kelime ile harika bir tur gerçekleştirmişsiniz.resimlere bakarken resmen kendimden geçtim.orada bende olmayı o doğanın içerisinde bende pedal çevirmeyi çok isterdim.bu muhteşem tur ve paylaşım için teşekkürler.katılan herkesin ayaklarına sağlık...

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Sevgili Kevserciğim,

Nihayet bir Leptop aldım kullanmayı öğrenirken sizin turunuzla geçte olsa karşılaştım. Herzamanki güzel anlatım ve bilhassa fotoğrafların çok güzel uzun zamandır karşılaşmadığımızdan sizleri özledim. Ve geçirdiğim ameliyatlardan sonra acaba tekrar yollara yalnız veya sizlerle BİSİKLETİMLE ÇIKABİLECEKMİYİM diye düşünmekteyim.

Bisikletlerimi arkadaşlarımı ve yolları öyle özledimki. Canım arkadaşım SÜLEYMAN ŞATIR ı kaybetmenin yollarda bir garip kalmanın da üzüntüsündeyim. Şimdi ne olacak, cesaret edip antrenmalara dahi çıkamıyorum. Buraya kadarmı ? Birileri bana cesaret vermesini, haydi kalk şu Erzincanda yarım kalan Orta Anadolul Turuna devam ediyoruz diyeceğini düşlüyorum.

Ama artık hayal, iyiki şimdiye kadar binlerce km. yapmış ülkemin güzel yerlerini pedallamışım. Şimdilerde çektiğim yüzlerce fotoğraflara ve siz BİSİKLET binen arkadaşlarımın turlarını (iyiki var) bu FORUMU seyredeceğim. Bari bunları bizlere gösterin.

Tüm pedalşörlerime siz Ankaralı sevenlerime Sevgiler,sevgiler..

Tepki
87
Harika bir gezi olmuş çok güzel fotoğraflar çekmişsiniz. O güzel yerleri bizzat gezip görmek istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: sadana

adem canseven

Aktif Üye
Tepki
115
İsim
adem canseven
Bisiklet
Merida
Çok güzel bir gezi olmuş tebrikler.fotoğraflar da güzeldi.Eğirdiri görünce yedek subay okulundaki günlerim aklıma geldi.ah... ah... ne yürüdük o kovada yollarında.....teşekkürler... tüm ekibe