Toro Toro

Tepki
0
Herkese Selamlar,
Benim bir bianchi torom var yaklaşık 2 sene önce almıştık ama ozaman küçük olmama rağmen onu 5 kata kendim çıkarıyordum ve bunü tatilde 3 ay boyunnca yaptım geçen sene zor geldiği için fazla yapmadım ama bu sene asansörümüz var Allah'a şükür onunla çıkarıcam onu çıkarırken baya ğa ayaklarım kas yaptı bu arada :D ben bu siteyle karşılaşana kdr bisiklete binmemnin böle birşey olduğunu bilmiyordum öle lay lay lom gezerdim ama bu sene siteyi görünce farekettim ki hayaıtmla resmen rus ruleti oynuyomuşum kasksız fln geziyorum benim sorunum şu bu bisiklet kötü bi bisikletmi diilmi bana göre bütün bisikletler iyi dir ama olsun :Dben öle gezmeye dfln gidemiyorum maalesef 8 geçicem çünkü 3 hafta sonra . bu bisiklet ağır olması çk fazla bişeyi değişrirmi sürerken yani bisiklet sürmemden keyif almamı etkiliyecek kadar. aslında fazla zorlanmıyorum sürereken özellükle onu 5 kat indirip çıkarınca hiç zorlanmıyorum yani :D

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kadro 26" YÜKSEK DAYANIMLI ÇELİK SÜSPANSİYONLU
Maşa SÜSPANSİYON "HL-ZOOM" 1"
Jant 26X1.75 P26 ALÜMİNYUM 36H SL
Lastik CST 26X1.95 53-559 SİYAH
Vites SHIMANO TOURNEY TZ SERIES - 21 VİTES
Fren V-FREN ALÜMİNYUM
Sele ACTIVE - FM9000SSM
Ek Bilgi Bu ürünümüzde, KDV bizden kampanyası vardır.
Kampanya uygulanmış fiyatı :

1 Peşin (52,00 TL) + 6 Taksit (52,00 TL) Toplam 364,00 TL dır.
Fiyatlara KDV Dahildir.

Paylaş

Scudo
Tepki
0
tabiki resim bu ama benim bisikletim şuan güzelce sarılıp çatıya kaldırılmış halde o yüzden internetten buldum bu arada çok heyecanlıyım sınvamız haftaaya ve bitince bisiklete binebilicem :) http://www.ikincielim.com/iel_Resim/Ortalar/127172.jpg