Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tora SL Solo Air

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Mehmet Emin tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Emin

Mehmet Emin Aktif Üye

Seviye:
    Baslikta bahsedilen masayi kullaniyorum, yaklasik 7 aylik. Kisin buz gibi hava da gordu, yarisi aratmayacak arazi de. Hatta kisin bir ara soguktan dondu sanirim, cunku o gun vitesim de donmustu atmiyordu. Masa da bir-iki kilometre esneme ozelligini kaybedip sabit kaldi, sonra kendi kendine acildi. En son 3 hafta once yagmurlu bir havada kullanim sonrasi bisikletcime gittim, alisveris yaptim ve ciktigimda masa tepmiyordu. Uzerinden inip yere vurunca tepen masa agirlik gelince (selede oturur haldeyken) tepmiyordu, tavsan modunda ve 120 psi basinc ile. Yaptiriyim para ayarlamam derken 4 gune falan tekrar duzeldi. Anlamadim ne istir bu? Bozuluyorsa simdi neden tekrar calisiyor, calisiyorsa niye bozuluyor :) Bir de eklemek isterim, inerken degil de kaldirim gibi yerlere cikarken yani masayi havaya cekerken viciklama sesi (pek tarif edemedim) geliyor, yani aslinda araba suspansiyonunun girip cikarkenki yaptigi sesin benzerini yapiyor, normal midir?

2. Taner Kafes

Taner Kafes Kıdemli Üye

Seviye:
    valla arkadaşm aynısı bnede var 1 sene ye yaklaşık kullanıyrum çok güzel çalışıyor soğuk ta da kaldı karda da çamurda da yağmurda da ama hiç öyle bir sorun yaşamadım

3. Mehmet Emin

Mehmet Emin Aktif Üye

Seviye:
    Hocam tesekkurler ama bana sorun yasayan veya bilen biri lazim, sizin durumun benimkiyle alakasi yok :) Yani sorun yasamadiginizi nedem belirtmek istediniz anlamadim.

4. Mehmet Emin

Mehmet Emin Aktif Üye

Seviye:
    Yok mu bilgisi olan yardimci olabilecek arkadas :)