Toprak yolda ve orman da kullanılabilir şehir bisikleti önerisi

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
@Salih Eroğlu

Peki Salih abi sen ne onerirsin 1.500 liraya

@Turan Babacan

Simdi de kardeşim 27.5 u cikardilar yorum icin tesekkur ederim

Scudo

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
Ben böyle tepeden inme için olan mtb lerde tecrübem yok olmadığı için bilen arkadaşların önerilerine kulak vermenizi öneririm ama şehir mi yoksa mtb mi konusunda aslında çok katı bir şekilde şehir bisikletini tavsiye ediyorum ancak çoğunlukla asfalt kullanımı için ama bu videodaki gibi kullanacaksan şehir bisikleti dayanmaz belki merida crossway olabilir ancak ben crossway ile de olsa bu tarz sürüşlerde tedirgin olurdum.. sana tabiri caiz ise taş eşşeği gibi bir alet lazım ki tedirgin olmadan dağ taş dibine kadar için rahat bir şekilde sürebilesin.. Bu anlamda şahsen böyle bir kullanım için mtb den başka tercihim olmazdı.. Ama dediğim gibi bir model öneremiyorum bu downhill olayı ile ilgili tecrübem yok bir marka model de söyleyemeyeceğim.. bu konuda meraklı olan arkadaşlar varsa ben de faydalanabilirim tecrübe ve bilgilerinden..

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
@Deniz İLİKÇİ
Sedona 920 giriş seviyesi için üretilmiş bisiklet'tir. Başlangıç olabilir ama bisiklet 26 jant'la daha hakim olabilir arazi yolunda. Tercih senindir bana soracak olursan 26 jant derim. Düşünmem yani iki bisikletimde sedona vede ikiside 26 jant'tır.

gokmenf

Üye
Tepki
0
İsim
Fatih
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Klasik
@Berkay G.
Kamp malzemeleri ile birlikte
100-120 km lik mesafelerdeki ormanlara yapılacak sürüşler için öneriniz nedir?

gezgin gezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.600
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer