Toprağını bırakıp kaçan bir TÜRK milleti (!)

Mesut.

Üye
Tepki
14
Nereye gidiyoruz arkadaşlar, ülkenin güzel köşelerini gezen iki tekerlek âşıkları kültürümüzün geçmişin güzelliklerini kaybettigimizi göz ardı etmeyelim. Buna bir çare bulmalı çevremizdekilere, bu konuya dikkat çekmeliyiz bence.

Sinirden sağa sola çatmamak için zor duruyorum.

• Beğen
Tepkiler: ABC ABC
Scudo
Tepki
1.320
İsim
MUSA
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti

ABC ABC

Üye
Tepki
26
İsim
Alparslan Güvenç
Bisiklet
Kron
CUMHURİYET TARİHİNDE KAN DÖKMEDEN KAYBETTİĞİMİZ TEK TOPRAK PARÇASI!

• Beğen
Tepkiler: ahmetkya

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
Üzücü ve utanç verici bir olay. 22.02.2015 Bu tarih bizim millet olarak her zaman utanacağımız bir tarih olacak.

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
@Ebubekir Efendim havuz medyası ve muhalif medyanın gazetelerini okuyun sonra CB'nın ve TSK'nın yazılarını okuyun olay hakkında bir görüş sahibi olursunuz.

Ekleme: Olay Süleyman Şah Türbesi

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Yarın bir gün ülke işgal olsa " sorun yok ülkeyi başka yere taşıyoruz tıpkı Süleyman Şah gibi " deseler alkışlayacak %47 İNSAN var bu ülkede

• Beğen
Tepkiler: Samet POLAT

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
@Hüseyin Külcüoğlu Böyle bir genellemeyi doğru bulmuyorum. Oy veren herkes aynı fikirde değildir ve dediğiniz olayda da öyle yapmayacaklarını düşünüyorum. Lütfen daha kavgadan uzak cümleler kuralım.

Mesut.

Üye
Tepki
14
@Hüseyin Külcüoğlu

@sarkihalindekal
@sarkihalindekal evet kavga içerikli mesajlarla ortamın huzurunu bozmayalım ancak futbol maçında gol sevinci olarak asker selamı verdiğinde dayak yemesini "orada yaparsan dayak yemen normal" diyen öğretmen arkadaşlar gördüm malesef. Bu gibi durumları normal görmemek lazım. Bu konuyu da olur ya belki gündemi takip etmeyenler vardır dikkatleri az da olsa çekilsin neymiş bu diye merak edip baksınlar istedim. Yarın tüm derslerimde "Kim bu vatan uğruna olmaz ki feda? Şüheda fışkıracak toprağı sıksan, şüheda!" deyişimizi hatırlatacağım tüm öğrencilerime.

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
@Mesut. Ben de bir öğretmen adayıyım yani meslektaşınız sayılırım. O öğretmenler yanlış yapmış bence. Hatırlatın hocam. Hatırlatın İstiklâl Marşımızı ve ve o tarihte olanları. Konuyu açtığınız için size bu ülkenin evladı olarak çok teşekkür ederim...