Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplu Kaza

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Kadir Ertekin tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Ertekin

Kadir Ertekin Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    10.08.2014 tarihinde gece saat 21:30'dan sonra (tahminen) yaşanan bu olayda şükür ki ben kazaya dahil olmadım.

Kuzenimle İstanbul/Maltepe'de yapılan veledroma gitmek için Kartal'dan çıktık. Gidişimizde birkaç acı fren hariç aksama olmadı. Mâlum pazar akşamları mangalcıların çocukları yola aniden fırlıyorlar. Dönüş yolunda içime sıkıntı gelmişti ve asabileşmiştim. Bisiklet yolu üzerinde sallana sallana yürüyen yayaların yanında durup "Bisiklet yolunu az da biz kullanalım" diyordum. Dragos Sosyal Tesislerini geçince sanırım Kartal sınırları içinde önümüzde ki üçlü bisikletli grubu biranda yere düştüler. Kuzenimle ben sadece izledik. 10-15 dakika kadar yanlarında durduk. Ciddi yaralanma yoktu. Bir abinin kolu yüzülmüştü o kadar.

Kazanın sebebine gelirsek yine sorumsuz aileleler :confused:. 4-5 yaşlarında bir çocuk bisikletli abinin önüne atlamış (nedenini tam anlamadım) abi de duramayıp küçük erkeğe çarpmış. Çocukta birşey yoktu sanırım dışarıdan öyle gözüküyordu. Asıl sorun en öndeki abiye ortada ki kardeşimizin çarpması olmuş.

Kazasız pedallar :)

Pazar günleri yavaş gitmeyi unutmayın.