Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplama Sedonam

Konu, 'Sedona' kısmında BF Okuru_ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    700 tl ye toplama sedonam :) parçaları;
    Kadro : Sedona 711(2009)
    Frenler: Shimano 486 Hidrolik fren seti
    Arka aktarıcı: Shimano Acera
    Ön aktarıcı: Shimano Acera
    Vites kolu: Shimano Alivio
    Ayna Kol: Suntour XCT
    Maşa: Suntour XCM
    Gidon: Amoeba-Borla
    Lastikler: Schwalbe Jimmy

Resimler için http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=71452

2. koroglu34

koroglu34 Yeni Üye

parçalar sıfır mı ikinci elmi. fiyata göre iyi toplamışsın sanırım. güle güle kullan.

3. orkun tulu

orkun tulu Forum Demirbaşı

Seviye:
    resimleri göremedim ama güle güle kullanın. Birde kadroyu sıfır aldı iseniz hangi mağazadan aldığınızı yazabilir misiniz?

4. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    parçalar sıfır ve hiç bir sorun yaşamadım.açıkcası 2. bisikletide böyle toplama almayı düşünüyorum daha ucuza geldi.

5. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    bisikleti Performans Bisikletten aldım(Ankarada) sedona yetkili bayi ve servisi.

6. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Sevgili Batuhan verdiğin linke tıkladığımızda şu şekilde bir uyarı geliyor. Göremiyoruz bisikletini :(

berkay soydan bunu beğendi.
  7. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    biliyorum.sebebini bende bilmiyorum.moderatörlere mesaj attım neden böyle diye fakat bi cevap gelmedi.en kısa zamanda yeniden yükleyeceğim resimleri.

8. tuna demir

tuna demir Yeni Üye

Seviye:
    toplama derken sanırım performans bisikletten bu şekilde toplanmuış aldın değilmi? yoksa tüm parçaları ayrı ayrı alarak kendinmi monte ettin acaba?

9. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    ben normalde salcano ng303sd alacaktım internette araştırdım performansda ucuza bir tane kalmıştı onu alacaktım konuştuk sonra araya bayram girdi o arada salcano satlmış bende başka bi bisiklet sordum bu sefer elinizde Sedona 741D varmı dedim 741 in V modeli var dedi ama isterseniz fabrikaya 741D ve Ng303 sd yi tekrar sorayım dedi ama fiyat konusunda bişey söylemem dedi veya isterseniz 741 D özellikli elimdeki parçalardan size bisiklet toplayayım hem daha ucuza gelir zaten fabrikada da insanlar topluyor bu parçaları dedi zaten bende sedona teknik servisi ve yetkili bayisiyim dedi.öğleden sonra sadun abi aradı bizi n303sd ve 741D yi fabrikaya sormuş piyasa fiyatından biraz aşağıya verecekti fakat oan yanlış hatırlamıyorsam 150 lira gibi bi eksik vardı bunun için 1 ay daha beklemem gerekecekti bizde düşündük toplama bisiklette karar verdik ertesi gün aradık siparişi verdik internet üzerinde kadronun rengi seçtik bi sonaki günde kargoyla elime ulaştı garantisi filan herşey var.normalde 700 liradan fazlaya geliyordu bisiklet fakat daha önceden ng303sd den başlayan sohbet sayesinde o bisiklet satılınca sadun abide böyle bişey yaptı hem o kazandı hem biz :)gayet memnunum büyük bir ihtimalle 2. bisikletide böyle alacağım.ayrıca bu ng 303 sd için fabrikayı bile dahi aradım sezon sonu yok hiçbiryerde sekreter önce teknik servise bağladı sonra ordan birri çıktı benim bu konuda bilgim yok dedi ben sekretere bağlayamıorum sizi tekrar aradığınız numarayı arayın sekretere söyleyin ilker beyi bağlasın size dedi.(bisikleti daha ucuza alabilirmiyim dedim benim şehrimde kalmamış sezon sonu olunca indirimde oluyor bende bulamayınca sizi aradım dedim) sonra tekrar aradım sekretere dedim ilker beyle görüşecektim dedim kimsiniz dedi ne konuda dedi olanları söyledim sekretere onunla görüşmem gerektiğini söylediler dedim bu sefer sekreter dedi alacaksanız hepsi burdadan sipariş verin elinize gelir dedi fabrikadan bireysel satış yapmıyoz dedi ve ilker beyede bağlamadı.bende daha sonra ata demirerin söylediği şey aklıma geldi çağrı merkezindeki insafsız kadın bağla bana ilker beyi sözü geldi :D neyse kaybeden onlar oldu :D

10. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:

Linki verilen konu sistemden kaldırıldığı için görüntülenemiyor.

Fotoğraflar olması gerektiği gibi yüklenmediği için konunuz kaldırılmış.

Lütfen Bisikletlerimizin Fotoğrafları Bölüm Kurallarını okuduktan sonra konunuzu ilgili bölüme yeniden açınız.

Bu konuyu kilitledim. ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.