Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplama macerası

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında onur özlem tarafından paylaşıldı.

1. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    Uzun zaman bisiklet alma toplama gibi konularda araştırmalarım vardı araştırmalarım sonucu bütcem çok kısıtlı olduğu için bianchi speed 4000 almaya karar vermiştim fakat bağzı nedenlerden dolayı bisiklet alma işi iptal oldu ve bende bütcemi sarsmayacak şekilde yavaş yavaş yaza kadar şu tarz http://forum.donanimhaber.com/m_8565511/tm.htm bir kadro alıp amortisörsüz şehir bisikleti tarzında 1.50 slick lastik takarak kendi tarzımı kendi markamı yapmaya başlıyorum ilk önce alıcağım şey tabiki kadro :

2. el düzgün v kadro linkte ki fotograftaki kadro kalitesinde yani ucuz kullanmadığınız kadrolara talibim çizik v.s önemli değil geometrisi düzgün olsun yeter zaten kadro elime geçtikten sonra boyatıp yeni sticker yapıştıracağım kadronun kalitesi önemli değil zaten bütcem az olduğu için alüminyum bir kadro bakmıyorum.

2. gezenoglu

gezenoglu Yeni Üye

Seviye:
    Konuyu Araniyor bolumune acarsaniz daha genis ve konu ile ilgili kitleye ulasirsiniz diye dusunuyorum. Projeniz icin basarilar.

3. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    Öneriniz için teşekkürler ama ben toplama aşamalarımı geldiğim noktayı fotograflayıp konuda paylaşmayı planlıyorum bunun için burayı tercih ettim

4. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    Kadro arama güncel..

5. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye: