Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplama Kronlar Hakkında.

Konu, 'Kron' kısmında Baki Berk Kayalar tarafından paylaşıldı.

1. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Bir kaç aya kadar yeni bir bisiklet almayı planlıyorum. Aslında Corratec X-Vert S02 almayı düşünüyordum ama bisikletlerden anlayan bir arkadaş bunu hiç önermedi ve piyasada toplanmış olarak hazır satıldığını söylediği full set Kronlardan satın almamı önerdi ve kafamı karıştırdı.

Toplama Kronlar hakkında düşünceleriniz nelerdir? Toplanmış Kronları hangi bisikletçilerde bulurum? Fiyatları nelerdir? İnternette bulabileceğim her Kron toplanmış sayılmaz değil mi? Kron konusunda tavsiye edeceğiniz bisikletçiler var mıdır? Toplama Kronlarda çeşitli seçenekler var mıdır? V.s.......

Almak istediğim bisiklette full xt sistem, rapidfire vites fren kolları, hidrolik disk fren sistemi bulunmalı. Bütçem 1800 lira.

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşınız kafanızı karıştırmış.
    Toplama Kron dediğiniz, aslında Kron marka bisikletlerin ta kendisi. Sonuçta bu bisikletlerin her parçası ithal ediliyor ve montajı Türkiye'de yapılıyor.
    Ancak diğer markalar da böyle... Sonuçta hiç birisi kendi bünyesinde Shimano vites vs üretemez :).
    Efor Bisiklet başta olmak üzere forumumuzda yeri olan hemen her bisikletçide Kron'ları bulabilirsiniz. Ancak Full XT'li Kron XC 4000 (V fren) geçen yıl 1500 EU'ydu. Sanmıyorum ki 1800 Lira'ya bu bisikleti alabilesiniz...

3. sönmez

sönmez Kıdemli Üye

Seviye:
    Biz Kron biiskletlerin üreticisiyiz.1800 ytl bütçeniz olduğunu belirtmişsiniz.Bu fiyatlara yakın modeller xc 4000 LX hidrolik disk ve xc 4000 xt hidrolik disk olan bisikletlerimiz.xc 4000 lx disk 950€,xc 4000 xt disk bisiklet 1350€.Bu bisikletlerde nakitte %10 indirim vardır.lx ve xt ekipmanlar ful kullanılmıştır

4. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Teşekkürler :)