Toplama Bisiklet Kullanıcıları Kulübü ve Tutunamayanlar

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
@mariokaldato cok teşekkür ederim daha iyilerini nasip etsin size,
@katran aslında kendim toplamak istiyordum. Lakin gerekli yerim olmadığı icin ve ekipmana sahip olmadığım icin ayrıca karbonu catlatabilme ihtimali söz konusu olduğundan bu şekilde oldu bu sefer. Ama ise gidip gelmek icin uygun bütçeli bir triban 3 toplama düşüncem var. Bizzat kendim birleştireceğim insallah.

Scudo

Harun ÇEVİK

Forum Bağımlısı
Tepki
989
İsim
harun çevik
Bisiklet
Diğer
@mariokaldato abi bisiklet kilidi. Ben de ilk gördüğüm de uzaylı görmüş gibi kaldım

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@katran
Sanki tirnak makasiyla kesilir gibi gorunuyo enteresan bi model

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@FurkanKamacı
Selamun aleykum hayirli ugurlu olsun katdesm. Ben bu bisikleti dün muradiyeden devlet hastanesine cikan yokusta gordum sanki :) o muydun sen acaba?

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Benimde bisikletlerim toplama, hatta bir çoğunu toplayamadım ve bu sebepledir ki üye olmadan grup başkan yardımcısı olabiliyor muyum? Çok çalışırım, sürekli toplarım. ;)

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@FurkanKamacı
Tamam bakalim bak denk gelirsem sana " huppp şisşş bilader saat kac " dicem tamam mi parolamiz bu olsun eheheh :D

@Doğukan Aksu
Sen daha toplayamadan biz buralarda dagiliyoruz reis :D boylesi daha hayirli bizim icin eheheh

• Beğen
Tepkiler: Volg

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkesin kendi istekleri arzusunda topladığı bisiklete binmek nasip olsun. Ayrı bir bağlantı kuruluyor bisiklet ve sizin aranızda. Herşeyi ile evde 1 abim ile topladık. Pata cilasına kadar yapılmadan dışarı çıkmadı. :) buradan bütün detaylara ulaşabilirsiniz.
(link)
buda yaklaşık 6bin (6000) km sonra gelen bugünkü sürüşten fotoğrafı.
P_20160425_174734_p.jpg

Tepki
293
İsim
Furkan
Bisiklet
b'Twin
@katran Vertu örümcek sele 1 hafta kaldı sadece pedli şort veya tayt kullanmayacınca hiç rahat değil bence şuanda SelleRoyal Viper sele kullanıyorum pedli şort ile çok rahat.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@FurkanKamacı
Bence mtb de konfor aramak dolmus mnibuslerde top kek neskafe servisi beklemek kadar ucuk bi arzu ehehe :D

• Beğen
Tepkiler: FurkanKamacı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
toplama değil ama aldıktan sonra kendisinin 2 katı parayı gömdüğüm için toplama kıvamına geldi mossom.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@katran Dünyada hangisi toplama olmayan bir bisiklet modeli ve üreticisi var'ki bütün markalar zaten toplama marka salcano,aynakol shimano,ruble shimano fren ayakları tektro yada alhonga sele royal,fsa,brooks vb göbekler shimano yada sunfeng yada başka bir marka ve model gidon boğazı öyle bir sürü marka model daha sayacağım bir sürü ürün sade sizin bisikletiniz değil hepimizinki toplama.

Harun ÇEVİK

Forum Bağımlısı
Tepki
989
İsim
harun çevik
Bisiklet
Diğer
@Morningstar konuyu açmamın en baştaki sebebi aslında bir bisiklet toplayanları bir araya getirmek değildi. Benim asıl eleştirdiğim mevzu insanların bisikletlerini öve öve bitirememesi. Toplama işine gelince bu konuda gördüğün tüm bisikletleri biz biniciler topladık Fabrika değil. Kar amacı değil zevk veya maddi imkanlar söz konusu.

@Murat Cömez abi ortada bişey yok ki bir başkan olsun :) Önce ismini koyalım. Sonra başkan seçelim. Benim oyum sana mesela.