Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Toplama(aynakolu yoktur) sedona kadrolu üst seviyeye yakın parçalı bisiklet

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Burak Oguz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Burak Oguz

Burak Oguz Forum Bağımlısı

Seviye:
    sevgili forum arkadaşlarım uzun bir aradan sonra ilan açacagım için hata yaparsam şimdiden affola
    bisikletin özelliklerini saymadan önce satma sebebini anlatmak istiyorum. üründen hiçbir şekilde şikayetim yok bütün parçaları tıkır tıkır çalışmakta sadece yol bisikletine geçecegimden dolayı satılıktır.

kadro :sedona 761 m beden mavi beyaz kadro
    maşa : sid xx 100 mm maşadı gidondan hidrolik kilitlemelidir
    fren seti: avid elixır cr frendir ön 180 arka 160 mm dir
    vites
    *arka aktarıcı, ruble, zincir ve vites kolu x9 olmak üzere 3*10 dur. ön aktarıcı xtr olmak üzere 2*10 uyumludur
    jant seti:mavic 819 çemberli dt swiss revolution tel ve dt swiss kırmızı tel başlı giza toplamı 6 rulmanlı ve 6 vida uyumlu göbekleriyle toplamda 1880 gram geliyor aynı zamanda jantı tubeless olarakta kullanabiliyorsunuz.
    gidon artı boğaz racefaze sele selleroyal sele borusu ise totıa marka dır
    lastikler schwalbe black jack lastikler

[​IMG][​IMG]

bisikleti yanında vereeceklerim sedona pompa candy 1 pedal yedek jant telleri jant için tel başlarını çıkarmaya yarıyan özel lokma anahtar ve rico marka el tamir ve vida seti içinde bisiklet için hertürlü ve normal hayatta kullanabileceginiz tüm malzemeler vardır. birde fren sistemini başka bisiklette kullanabilmek için normal kaliper adaptörlerinide yollayacagım

gelelim fiyat ve iletişime

fiyat olarak net kargo benden 3000 tl istiyorum pazarlık yapılacaksada adam gibi çep telefonu üzerinden yapalım ne olur mesajlara bakın yok oraya bakın felan yazmayın
    iletişim
    bisiklet samsundadır samsundaki arkadaşlar gelip bakabilir. 05419101992(avea) mesaj bile atsanız ben ararım sizi.
    dipnot ederinde yol bisikletiyle yada üzerine para verilerek yol bisikletiylede takas edilebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.