Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Topeak pompa ve suluk kafesi specialized şeffaf gözlük

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Topeak micro rocket pompa 65 gr ufacık birşey :) sadece presta sibop içindir araba siboplara basmaz.160 psı oldugu yazıyor ama 160 psı basılabileceğini zannetmiyorum hacmi küçük oldugu için lastiğe az hava gönderiyor o yuzden biraz yavaş basıyor.110-120 hava basabildiğimi gayet rahat söyleyebilirim zaten amacı mümkün oldugu kadar ufak ve hafif olması yanında yolda kaldığınızda yüksek basıncı tekrar verebilmenizdir.

topeak şeffaf ve zefal alu suluk kafesleri .zefal olanlar kullanılmış topeak sadece bir defa kullanılmıştır.

specialized şeffaf gözlük Bülent Özer dostumdan almıştım başına gelmedik kalmadı :) camında iki damlanın birleşim yerinde çatlak var görüşe etkisi yok zaten japonu bastım sabitledim.satma niyetli koymadım elden çıksın birilerinin işine yarasın.

hepsinin birden alınması taraftarıyım o yüzden komple alınırsa fiyat 45 lira.

illa tek tek istenirse pompa 30 zefal kafesler çifti 15 topeak kafes 10 gözlük 10 lira.

2. Sinan Ş

Sinan Ş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    merhaba,
    zefal çift için yazdım size.

3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Tum urunler ilk ozel mesaj yazip komple hepsini aliyorum diyen arkadasimiza satilmistir.ilgilenen arkadaslara tesekkurler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.