Topeak mini bakım hediye paketi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhabalar, yarın internet üzerinden bu paketi almayı düşünüyorum fakat paketteki kırmızı renkteki ürünün ne olduğunu anlayamadım acaba bu ürün nedir? (link)

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Batuhan Keleş

Ben kullanıyorum ben yazayım :) o sordugunuz kendinden yapışkanlı yama seti . Kutusu metal ve kapağı contalı yani su geçirmez içerisinde tam hatırlamıyorum 6 yada 8 etiket şeklinde şeffaf yama çıkıyor tutkalsız kullanabiliyorsunuz.Şimdi link buldum 6 yaması ve zımparası var ve yazacaktım unuttum değişik renklerde kutuları mevcut yani size kırmızı değil başka renk gelebilir ben sarı olanından kullanıyorum..

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hızlı cevabınız için teşekkür ederim :) Yalnız birşey dikkatimi çekti deltabisikletin anasayfasındaki hediye paketi ile aynı paketin 2012 topeak ürünleri kısmındaki linkindeki resimler ile fiyatlar aynı fakat topeak 2012 kısmında hediye paketinin detaylarında popmpa yazmıyor acaba bu yazım hatası mı?Yoksa üründe pompa yok mu?Ürünü sipariş ederken yanlışlık yapmamak için soruyorum umarım sayfayı kirletmiyorumdur :)
1.ana sayfadaki link (link)
2. topeak kısmındaki link (link)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Batuhan Keleş
O olay beni aşar :) cevap nasılsa gelecektir.Yada yarın iletişim telefonunu ararsanız daha net bilgi alabilirsiniz.Ben sadece yama setine sahibim onun hakkında her türlü bilgi verebilirim.Çakı alyan seti ile sele altı çantasını da inceleme fırsatım oldu kesinlikle güzel ve sağlam ürünler.Zaten Topeak markası kesinlikle bu konuda çok güzel bir marka.Sadece hediye paketi almamıştım o yüzden paket hakkında net bir şey diyemem.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ürünü sipraiş ettim. neyseki oglen sipariş etmiştim şimdi baktımda fiyatına 24 tl zam gelmiş, iyi kurtardık 24 TL yi :D ürün elime ulasınca buradan yorumlarımı yazarım boylece baska alacak kısıler varsa onlarada yardımım dokunmus olur :)

emre gülaydın

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Merida
Ben de almayı düşünüyordum ki 138 Tl olmuş. Sele altı çanta, alyan anahtarı ve pompa için mağazaya uğrayıp bakamadım. Bilgi verirseniz sevinirim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
öncelikle kusura bakmayın forumda buraya yazmayı unuttum parçalar gayet çok güzel yalnız linkteki alyan takımı kalmadığı için farklı modellerden seçenekler söyledi Gürkan Bey ve bizde exustarın bir modelini seçtik, çantada yoğunluktan dolayı yanlış konmuştu kargoya ama aradık sağolsunlar çok yardımcı oldular ve değiştirdiler tekrar.Pompa gayet hoş ama yalnız oto siboplarda biraz sorun çıkartıyor gibi kitlenmede onuda internetten araştırdık o modelle ilgili birşeymiş, sedona nın klasik pompasına göre daha hızlı şişiriyor gibime geldi ben parçaların hepsinden çok memnunum.Yakın zamanda fotoğraflarını isterseniz yüklerim.