Toledo

ugurcan ugur

Aktif Üye
Tepki
27
Merhabalar Ben 12 yaşındayım ve Bianchi Toledo Almak İstiyorum Güzel Ve dayanıklımı Kaldırımlardan inerken krılırmı 3-4 basamak inerken filan nasıl bir bisiklet (link)

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Uğurcum başlangıç için gayet güzel bir bisiklet.Ama sağlam olsun dersen bir tane bmx al derim bir tane ikinci el satılık vardı 400 küsür liraydı.Tam hatırlamıyorum şimdi fiyatını.Ama buda güzel fena değil.Ama dediğim gibi ilerde bunny hop a falan başlarım bmx hareketleri yapmayı denerim dersen hiç böyle birşey alma derim ben abi sana

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
(link) bak buna

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
alüminyum dayanır ama hi tenler var onlar daha dayanıklıdır 14 kiloya bulabilirsin güzel hi ten 700 e falan

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Olum ne hi-ten i ya.

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Merhaba Uğurcan, hi-ten için su borusu diyorlar, çelik kadro diye geçiyor ama genelde tavsiye edilmiyor. Toledoya gelince ben toledo kullanmadım. Zamanında ben de almayı düşünmüştüm, kadrosu falan güzeldi. Ama sonradan yaptığım araştırmalarda mekanik disk frenin problem çıkarabileceğini öğrenmiş, vereceğim o paraya daha farklı alternatifler bulabileceğimi anlamış ve vaz geçmiştim. Fikrini olumlu ya da olumsuz etkilemek istemem. Yalnız iyi araştırmanı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Bikeman-c