Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Tokyoflash Shinshoku Kol saati

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında ilker g. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ilker g.

ilker g. Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar kredi kartı borçlarımdan dolayı sık kullanmadığım bazı ürünleri satacağım.Ürünün resimlerini ve daha ayrıntılı incelemeniz için bir satış linkini aşağıda sunuyorum.Pazarlıksız fiyatı 140 tl dir.Alan hayrını görsün ;)0555 853 50 33 nolu numaradan bana ulaşabilirsiniz.Kargo karşı tarafa aittir ;)

Saati gösterirkenki durumu görmeniz için flaşsız çekim yaptım biraz bulanık çıktı idare edin ;)

2. ilker g.

ilker g. Kıdemli Üye

Seviye:
    gunceldır................

3. black devil

black devil Yeni Üye

Seviye:
    şimdi bu resimde saat kaç oluyooo bunu anlamakta olay sanırım

4. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Kırmızılar saati, yeşiller 15 er dakikayı sarılar 1'er dakikayı gösteriyormuş şimdi 6:36'yı mı gösteriyor yani.

5. ilker g.

ilker g. Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet arkadaş cevap vermiş.İlk başta okumak zor gibi geliyor insanlara fakat kolay hesaplanabilsin diye özel dizayn yapmışlar.1 gün takıp alışınca normal saate baktığın sürede saati anlayabiliyorsun.Kimse saate benzetemiyor.Işıkları devamlı yanmıyor sadece saate bakmak istediğinizde basıyorsunuz ve saati gösteriyor.Su sıçramalarına dayanıklıdır.Kutusu ile yollanacak.Ayrıntılar için link vermiştim fakat ilanda link vermek yasak sanırım onu silip onaylamışlar ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.