token c30a jant seti

Onat GÜRSOY

Daimi Üye
Tepki
86
(link) arkadaşlar bu seti kullanan var mı?kendi bisikletime almayı düşünüyorum ayrıca benim setimden 400 gram daha hafif ve rulmanlı.şimdiden teşekkürler.diğer jant seti önerilerinede açığım.

Scudo

Onat GÜRSOY

Daimi Üye
Tepki
86
arkadaşlar yok mu bilgisi veya baska tavsiyesi olan?

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
O fiyata alınabilecek Shimano RS80 var. Ağırlık olarak hemen hemen aynı. Ayrıca, yedek parçası daha rahat bulunur diye tahmin ediyorum.
Token ile ilgili okuduğum bütün yorumlar yedek parça eksikliği ile ilgiliydi. Firmanın sahibi Fatih Bey. Kendisi ile yedek parça konusunda görüşürseniz eğer, bence alınabilecek bir set. Benim de aklımda vardı bu seti almak bir süre fakat, daha sonra kaynaklarımı başka yere aktarmaya başladım.

Elimdeki jant setlerini sattıktan sonra da RS80 ve bu set arasında duruma göre seçim yapacağım gibi görünüyor :)

Onat GÜRSOY

Daimi Üye
Tepki
86
rs 80 karbonmuş birde ama token rulmanlı rs 80 bilyalı

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@Onat GÜRSOY

Ne oluyor bilyalı olunca? Rulmanın içinde bilya yok mu? Biri kapalı bilya, biri açık bilya, önemli olan yatak ve bilya kalitesi, rulman yatağı ve kullanılan bilyalar traştan olduktan sonra kapalı rulman olsa kaç yazar?

ZİPP 101 de açık bilyalı, fiyatı 1000 ingiliz sterlini... Campagnolo Shamal Ultra da açık bilyalı fiyatı 760 ingiliz sterlini. Campagnolo Hyperon Ultra da açık bilyalı, fiyatı 2250 ingiliz sterlini... Campagnolo Bora Ultra Two da açık bilyalı, fiyatı 1900 ingiliz sterlini...

Onat GÜRSOY

Daimi Üye
Tepki
86
@Aytaç Biber
teşekkürler bilgilendirme için başka önerilerinizi bekliyorum

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@Onat GÜRSOY

Öneri vermek için söylemedim, sadece bir jant setinin kalitesinin rulmanlı olup olmaması ile ölçülemeyeceğini söylemeye çalıştım.