Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tokatli Bİsİklet Severler

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında ensar tarafından paylaşıldı.

1. ensar

ensar Yeni Üye

sevgili bisiklet severler bizde TOKAT ta nihayet kendi gurubumuzu oluşturmaya başladık haftasonları bize katılmak ve güzel bir haftasonu geçirmek isterseniz sizleride bekleriz bilgi için çarşamba pazarının yanındaki aydın bisiklete uğramanız yeterli hoşçakalın

byyurt bunu beğendi.
  2. Emir Kanbulat

Emir Kanbulat Yeni Üye

merhabalar ben erbaa dan Emir gezilerinize katılmak isterim ancak burdan tokat a gelmesi mesele işte !!!???

3. davut60

davut60 Yeni Üye

Seviye:
    selamlarrr...bisikletsiz hayat çok anlamsız.tokatta bir bisiklet grubu oluşuyo yavas yavasss.ama bizim insanımız bu kafayla bisiklete falan binmezzzzzzz.ama biz yılmadan usanmadan pedallamaya devam edecezzzzzz

4. Emir Kanbulat

Emir Kanbulat Yeni Üye

bu kafayla derken üstüme alınmam gerekiyomu? anlamadım..?

5. Salih Göçer

Salih Göçer Yeni Üye

evet sonunda bisikletle gezerken buraylada tanıştık :) emir kanbulat arkadaşım grubumuza katılma isteğin güzel ama dediğin gibi erbaa dan buraya gelip bizimle takılman biraz olumsuz ama belki biz erbaa ya gelirsek sana ulaşabiliriz....bu arada ensar ve davut60 ben serdar karıştırmayın sonra

6. MadBoy61

MadBoy61 Yeni Üye

Seviye:
    Slmlar.. bnde tokatlıyım :))) yazın inş tokata gelip 1-2 hafta zaman geçirmek istiyorum fakat genelde tokatta gördüğüm bisikletler öle güzel bişler deildi.. yazın geldiğimde antrenman için yeni yapılan turhal-tokat yolunu kullanacağım.. o yolda tempo en az 30a dayanabilecek yol arkadaşı aranıyor :)) umarım çıkarda tek başıma kalmam :) Kazasız belasız pedallamalar :)

7. ozan çanakçı

ozan çanakçı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    memleketimin insanlarına meraba. ben de turhallıyım, ama manisada çalışıyorum, umarım bi gün tanışma imkanımız olur. size iyi pedallamalar.

8. Oğuzhan SUER

Oğuzhan SUER Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bende Bedestenlioğlu tarafında oturuyorum lisedeyken Atatürk lisesine sürekli bisikletle gider gelirdim:)
    Şimdi güzel bi bisiklet alıp devam etmek istiyorum...Tokat'a geldiğimde inş buluşuruz...